5 Sporcu Gözlüğü İncelemesi

21/02/2013  //     //  Diğer İncelemeler, İncelemeler ve Atölyem

 

 

Tifosi Podium

 

Bu gözlük, fiyatına göre size daha fazlasını sunuyor. Beraberinde gelen 3 lens, temiz bir görüş sağlıyor ve hızlı bir şekilde değiştirilebiliyor. Şakak ve burun parçaları iyi tutuş sağlasa da sürüş esnasında kasktan kayabiliyor.

Fiyat : 70 $

Bilgi : tifosioptics.com

 

 

Smith PivLock V2

 


 

Ülkemizde pek bilinmese de yurtdışında büyük bir saygınlığa sahip olan Smith firmasının basit bir yapıya ve verimli bir performansa sahip PivLock V2modeli, düşük bir profil tarzına sahip. Lenslerini kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz. (3 farklı lens, beraberinde geliyor)

 

Fiyat : 159 $

Bilgi : smithoptics.com

 

 

Oakley RadarLock Path

 


 

Dünyanın en iyi sporcu gözlüklerinden ve en ileri teknolojiyi ürünlerine uygulayan Oakley’in beğenilen serilerinden RadarLock Path, incelememizdeki 4 gözlük içerisinde şakak ve burun bölgelerinde en güçlü, sağlam tutunmayı sağlayan ve en sert arazi antrenmanlarında bile yerinden kıpırdamayan gerçek bir sporcu gözlüğü olduğunu bir kez daha gösterdi. Minik bir mekanik kilit yardımıyla beraberinde gelen 2 lens kolay bir şekilde değiştirilebiliyor.

 

Fiyat : 300 $

Bilgi : oakley.com

 

 

Rudy Project Hypermask

 


 

Yine hoş ürünler üreten bir başka marka Rudy Project’in Hypermask modeli de vurgulayıcı bir tarza sahip. Ayrı satılan lensleri değiştirilebiliyor ve her tür ışık ortamında size net bir görüş sağlıyor. Sıcak günlerde yoğun ter esnasında olmak üzere gözlüğün bir miktar yerinden kaydığı gözlemlenmiş.

 

Fiyat : 210 $

Bilgi : e-rudy.com

 

 

Uvex Flash

 


Tabi her bisikletçinin, sporcunun bütçesi aynı değil. Fakat güvenli ve keyifli sürüşler, antrenmanlar için her zaman cüzdanınızı boşaltmak zorunda değilsiniz. Üstelik sadece gündüz değil, gece de rahatlıkla kullanabileceğiniz Uvex Flash modelini, yurtdışından getirtmeniz de gerekmiyor.

 

Fiyat : 40 TL

Bilgi : bisiklet.com

 

Hazırlayan : Fatih Buzgan

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın