Skoda 2012 Model Bisikletlerinde Yelpazeyi Genişletiyor

01/06/2012  //     //  Diğer Bisiklet Türleri Donanımları İncelemeleri, İncelemeler ve Atölyem

 

Skoda firması otomobil fuarında 2012 model bisikletleri pazara sunacağı müjdesini verdi. Yıllardır bisiklet yarışlarında araba sponsoru olarak, bisiklete destek veren Skoda’dan 2012 yılı için 7 model, farklı kullanım tipinde ve farklı yaş gruplarına hitap eden bisikletler geliyor. Skoda’nın Skoda Motor Sporlarında yakaladığı başarı sonrası, bisiklette daha aktif olma kararı aldığı açıklandı. Tour de France’ın araba sponsorunun 2003 yılından itibaren bisikletle de daha fazla ilgilenmesi, 1894 yılında başladıkları bisiklet üreticiliği geçmişi ve son yıllarda daha üst düzey ürün çıkarmaya başlamasından sonra bu yeni modellerde çıtasını daha profesyonel sürücüler için yükseltti.

 

7 modelin hepsi tipik Skoda renkleri olan Yeşil ve Beyaz renklerini taşıyacak. Yeni modellerde “Süper Marka” imajını vurgulayarak her tarzda bisikletlerin donanımlarını da yüksek tutmuş. Yol bisikleti sevenler için Alüminyum kadro, karbon maşa bisikletin ağırlığını da 8,4 kilogram olarak SKODA “Road” olarak sabitledi. Asfalttan uzak kalıp, doğada sürüş zevkini tercihe edenler için SKODA “MTB” modeli veya SKODA “MTB full” full süspansiyon kadro  olarak dağ bisikleti ürünlerini çeşitlendirdi. Ayrıca SKODA “Cross” ile kilitlenebilen maşa ve 3 boy sürümü ile bisiklet dostu 111 yıllık firma bisiklet sektöründe yıldan yıla gelişmeye devam ediyor.

 

 

Skoda Auto minikleri de düşünmeyi ihmal etmemiş. Büyük çocukların dağ bisikleti zevki için SKODA “MTB-Junior” ile yetişkinler için hazırlanan modelin aynı donanımına sahip. Junior serisinde de kilitlenebilir maşa bulunuyor. 21 vites Junior serisinde Skoda büyümeye hazırlık, büyükler ayarında olma hevesi için iddialı bir model olarak görüyor. Skoda’nın daha küçük müşterileri için Skoda Kid (iki tekerlekli), Skoda Mini (alıştırma bisikleti) seçenekleri de mevcut. Firma ayrıca uzun zamandır kendi renklerinde ve ambleminde giyim ve aksesuar satışlarını da yapıyor.

 

 

 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın