Hakkımızda

Cyclingtr.com  Ailesi ‘ne Hoş Geldiniz.

  

Cyclingtr.com bisiklet ve triatlon sporu ile ilgililenen kişilere referans, bilgi ve paylaşım hizmeti veren, bisiklet ve triatlon için projeler yaratan bir internet sitesidir.

 

Cyclingtr.com, bisiklet dünyasına katılımın artması adına çeşitli organizasyon, aktiviteler düzenler ve bu konuda samimi çalışmalar yapan kişi ve kuruluşları destekler.

 

Cyclingtr.com, aynı zamanda üyelerine sunduğu üst düzey internet hizmetlerini ücretsiz olarak verir.

Sağlıklı yaşam biçiminin vazgeçilmezi olan bisikletin aynı zamanda dostluk ve paylaşımın en güzel araçlarından biri olduğuna yürekten inanıyoruz.

Türkiye’mizde bisiklet sporunun, bisiklet bilincinin ve sevgisinin gelişmesi, yaygınlaşmasına katkıda bulunmak temel hedeflerimizdendir.

Elimizden gelen en güçlü katkıyla yeni uluslararası üst düzey sporcuların yetiştirilmesine, ruh ve bedenen sağlıklı, saygılı ve hoşgörülü bireylerin oluşturduğu, kendisi ile barışık bir toplum yaratma çabalarına destekliyoruz.

Bizler yüreğinde bisiklet ve triatlon sevgisi taşıyan karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörüyü paylaşımın temel ilkesi kabul eden, üyelerine en iyi hizmeti vermek adına en yeni teknolojileri kullanarak üyelerinin ihtiyaç ve isteklerini karşılamaya çalışan büyük bir aileyiz.

Bize gönül ve emek veren dostlarımızın da desteği sayesinde her geçen gün büyük bir hız ile büyümeye, gelişmeye devam ediyoruz.

Sağlıklı, mutlu ve spor dolu bir yaşam dileklerimizle.

İletişim için lütfen info@cyclingtr.com ‘u kullanınız.

https://www.facebook.com/cyclingtrcom/

 

 

cyclingtr