Dünya Kupası Şampiyonası’na Üç Hafta Kala

07/08/2013  //     //  Diğer Bisikletler ( Cyclocross - Tandem - Fixed- BMX - FR )

 

26 Ağustos ve 1 Eylül tarihleri arasında Güney Afrika’nın Pietermaritzburg şehrinde gerçekleşecek olan UCI Dağ Bisikleti
Dünya Şampiyonası için Büyük Britanya, Almanya ve Belçika kadrolarını açıkladı.

 

 

Büyük Britanya’yı içlerinde Çek Cumhuriyetinde eliminator kategorisinde altın madalya kazanarak ilk Dünya Kupası galibiyetini alan Kenta
Gallagher’in bulunduğu beş İngiliz Bisiklet Programı Bisikletçisi cross country’de temsil edecek. Rachel Atherton ve kardeşi Gee
Atherton downhill seçmelerine dahil olan isimlerden ve ikili bu sezonki Dünya Kupası yarışlarında bir çok galibiyete imza attı.

 

 

Almanya cross country’de, 2008 Olimpiyat Şampiyonu ve yakın zamanda gerçekleşen Andorra Dünya Kupası’nın kazananı olan Sabine Spitz
ve Manuel Fumic tarafından temsil edilecek.

 

 

Belçika’yı ise Kevin Van Hoovels ve Githa Michiels cross country kategorisinde temsil ederken Fabrice Mels eliminator’da onurlandıracak.

 

2013 Dağ Bisikleti Dünya Şampiyonası İngiliz takımlar

Cross country

Grant
Ferguson (U23 men)
Kenta Gallagher (U23 men)
Beth Crumpton (U23
women)
Michael Thompson (Junior men)
Alice Barnes (Junior
women)

 

Downhill
Gee
Atherton (Elite men)
Danny Hart (Elite men)
Josh Bryceland
(Elite men)
Greg Williamson (Elite men)
Steve Peat (Elite
men)
Marc Beaumont (Elite men)
Matt Simmonds (Elite
men)
Brendan Fairclough (Elite men reserve)
Bernard Kerr (Elite
men reserve)
Rachel Atherton (Elite women)
Manon Carpenter
(Elite women)
Fionn Griffiths (Elite women)
Michael Jones
(Junior men)
Phil Atwill (Junior men)
Innes Graham (Junior
men)
George Gannicott (Junior men)
Sam Herd (Junior men)
Tahnee
Seagrave (Junior women)

 

 

2013
Dağ Bisikleti Dünya Şampiyonası Alman takımlar

 

Cross
country

Manuel
Fumic (Elite men)
Moritz Milatz (Elite men)
Wolfram Kurschat
(Elite men)
Simon Gegenheimer (Elite men)
Martin Gluth (Elite
men)
Andy Eyring (Elite men)
Sabine Spitz (Elite
women)
Adelheid Morath (Elite women)
Hanna Klein (Elite
women)
Nadine Rieder (Elitew women)
Markus Schulte-Lünzum (U23
men)
Julian Schelb (U23 men)
Christian Pfäffle (U23
men)
Martin Gluth (U23 men)
Helen Grobert (U23 women)
Lena
Putz (U23 women)
Lukas Baum (junior men)
Georg Egger (junior
men)
Philipp Bertsch (junior men)
Luca Schwarzbauer (Junior
men)
Sofia Wiedenroth (Junior women)
Sarah Bauer (Junior women)

 

Eliminator
Simon
Gegenheimer (Elite men)
Martin Gluth (Elite men)
Andy Eyring
(Elite men)
Nadine Rieder (Elite women)

 

 

2013
Dağ Bisikleti Dünya Şampiyonası Belçikalı takımları

Cross
country

Kevin
Van Hoovels (Elite men)
Githa Michiels (Elite women)
Didier
Bats (U23 men)
Jeff Luyten (U23 men)
Ruben Scheire (U23
men)
Jens Schuermans (U23 men)
Mathieu Dehaeze (Junior men)

 

Eliminator
Fabrice
Mels (Elite men)

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın