Uluslararası Bursa MTB Yarışı Teknik Toplantısı Yapıldı

22/10/2011  //     //  Dağ Bisikleti DH ve FR

 

 

 

Gaziantep’te yapılacak olan fakat sonradan alınan karara göre Bursa’ya Nilüfer Kent Ormanı’na  kaydırılan sezonun son yarışlarından Bursa Uluslararası Dağ Bisiklet yarışı için sporcular bugün saat 16:00’da kayıt için sıraya girdiler. Kayıt sırasında Ukrayna’dan  4 sporcu ve İran dağ bisikleti şampiyonunun katılımı ile tüm sporcuların yarınki yarış için heyecanı arttı.

 


Kayıt yaptıran sporcuların bir kısmı hazırlanan 4700m’lik parkurda son turlarını atmak için bisikletlerine sarılırken bir kısmı da konaklama alanlarına dönüp yarış öncesi uykuya geçtiler.

 

 

Antrenman turlarını bitiren sporculara yarış günü öncesi vücut eksikliklerini gidermek için makarna partisi verildi. Sporcular bir yandan eksikliklerini karşılarken diğer yandan birbirleri ile parkurda dikkat etmeleri gereken ince detayları konuştular.

 


Teknik toplantıda bisiklet federasyonu baş hakemi hakemi Şükrü Aydın yapılacak olan yarışla ilgili detayları açıkladı.Saat 10:30’da tüm sporcuların start noktasında hazır bulunmaları gerektiğini belirten Şükrü Aydın 11:00’de Büyük Erkekler(6 tur) startından sonra birer dakika ara ile Genç Erkekler(4 tur) ve Büyük Bayanlar(4 tur) startının verileceğini söyledi.  Yarın parkurun 2 ayrı noktasına kurulacak olan su istasyonlarında sporcular yarış esnasında kaybettikleri su ihtiyacını karşılayacak. Organizasyon komitesi toplantının sonunda tüm sporculara yarın için başarılar dileyerek teknik toplantıyı sona erdirdi.

 


 

1 BILAL AKGUL ELITE MEN TUR19821013 BRISASPOR 281 172
2 ABDULKADIR KELLECI ELITE MEN TUR19860913 BRISASPOR 183 166
3 HAMZA KANSIZ ELITE MEN *TUR19910830 RİZE G.S.K. 109 175
4 GOKHAN UZUNTAS ELITE MEN TUR19840813 NILUFER BELEDİYE SPOR 104 165
5 MOHSEN RAMEZANI ALAVI ELITE MEN IRI19860527 IRAN NATIONAL TEAM 104 305
6 SINA SOLOUKSARAN ELITE MEN IRI19850907 IRAN NATIONAL TEAM 90 303
7 BAYRAM EROĞLU ELITE MEN *TUR19900805 ANKARAGÜCÜ – SALCANO 88 176
8 CHAROUN MOLLA AMET ALI OGLOU ELITE MEN GRE19910401 A.S. PROTEAS 63 177 0:00:00
9 ANTON LIUBYI ELITE MEN UKR19920321 UKRAIN NATIONAL TEAM 51 167
10 KAMİL AKALP ELITE MEN TUR19810810 AKSARAY GSGM 26 301
11 YAVUZ KILIM ELITE MEN TUR19861101 NILUFER BELEDİYE SPOR 24 308
12 NASER POURHASHEMI ELITE MEN IRI19860620 IRAN NATIONAL TEAM 20 304
13 ALİ ÇAKAS ELITE MEN *TUR19900101 MARDİN FERDİ 12 180
14 KEREM ANIL ELITE MEN *TUR19920822 SAMSUN OMUSAS 4 162
15 FARAZ SHOKRI ELITE MEN IRI19850321 TERAFFIC ZANJAN IRAN 0 306
16 KAVEH KEBRIAEI ELITE MEN *TUR19891231 ISTANBUL SPOR KULUBU 0 307
17 ERDINC PALAVAN ELITE MEN *TUR19920120 ORDUSPOR KULUBU 0 161
18 BEYHAN GÖLÇAYIR ELITE MEN TUR19821121 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 163
Back N. Name Surname Category UCI Code Team Chip N.
51 IANA BELOMOINA ELITE WOMEN UKR19921102 INFO TRE-BI & ESSE – UKRAIN 799 170
52 SEMRA YETİŞ ELITE WOMEN TUR19871001 İSTANBUL SPOR KULÜBÜ 315 178
53 MARTA TERESHCHUK ELITE WOMEN UKR19920308 INFO TRE-BI & ESSE – UKRAIN 260 171
54 MERVE PELİN BAYRAM ELITE WOMEN TUR19900107 RİZE GENÇLİK SPOR 120 179
55 AYRİS IŞIK ELITE WOMEN TUR19820920 KOCAELİ GENÇLİK SPOR K. 64 174
Back N. Name Surname Category UCI Code Team Chip N.
101 ARTEM SHEVTSOV JUNIOR MEN UKR19940701 TEAM PROTEK – UKRAINA 20 169
102 AGIT SALMAN JUNIOR MEN TUR19940413 BRISASPOR 10 173
103 İSMAİL İSSİ JUNIOR MEN TUR19930101 NİLÜFER BEL. G.S.K 5 302
104 ÖMER FARUK KANSIZ JUNIOR MEN TUR19941129 RİZE G.S.K 0 309
105 ABDULLAH CALI JUNIOR MEN TUR19930912 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 164
Charalambos RIGAS Şükrü AYDIN
UCI Commissaire Race Commissaire

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın