Sezonun İlk Yarışı Alanya Dağ Bisikleti Kupası’na Doğru

29/12/2011  //     //  Dağ Bisikleti DH ve FR, Dağ Bisikleti Haberleri

 

Yılın ilk günü yapılan bu yarışın ertelenmesi beklenilen durum iken henüz bir bilgi gelmemiş olması ve biraz önce Bisiklet Federasyonu ile yaptığım görüşme sonucunda böyle bir durumun gündemde olmadığı bilgisini aldım. 

 

 

Her sene yurt dışından onlarca sporcuya ev sahipliği yapan Alanya Dağ Bisikleti Kupası’nın yapıldığı tarih sebebiyle geçmiş senelere oranla biraz daha sönük geçmesi kaçınılamaz olsa da yeni yılın ilk ışıklarıyla beraber 2012 sezonunun ilk yarışının koşulacak olması aslında konsept olarak değişik de olsa asıl amacın olimpiyat puanı hedefleyen Türk sporcular için Bisiklet Federasyonu tarafından özel olarak düzenlendiğini, 2012 yarış takvimi yazımızda bahsetmiştik.

 

 

Class-1 kategorisinde düzenlenen yarış pazar günü saat 11:00’de 3 kategoride start alacak olup, saat 13:00’de UCI ödülleri Elit Erkek, U23 Erkek ve Elit Bayan kategorilerine verilecektir. 

 

Yarışmanın sporcu kayıtları 31 Aralık 2011   tarihinde saat 14:00-16:00’da Atatürk Spor Salonu’nda yapıldıktan sonra teknik toplantı da aynı salonda saat 16:00’da başlayacaktır.

Herhangi bir değişiklik veya ertelenme olması ihtimali olması durumunda sizleri tekrar bilgilendireceğiz.

 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın