Pietermaritzburg Cascades MTB Park Şampiyonaya Hazır

09/08/2013  //     //  Dağ Bisikleti DH ve FR, Dağ Bisikleti Haberleri


 

Dünya’nın en iyi XC MTB parkurlarından biri olan Güney Afrikadaki Pietermaritzburg Cascades MTB Park 26 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında UCI MTB ve Trial Dünya Şampiyonasına, 21-25 Ağustos tarihleri arasında ise UCI MTB Master Dünya Şampiyonasına ev sahipliği yapacak. Dünyanın dört bir yanından yetenekli ve tecrübeli sporcuların katılacağı yarışta hazırlıklar son aşamasına gelmiş durumda.

 

 

Kyle Gilham/ Gameplan Media

 

 

Nick Floros, Nigel Hicks, Kim Phillips ve birçok başarılı kişiyi içinde barındıran bir çalışma ekibi ile hazırlanan yarış parkuru sporcular tarafından çekişmeli, izleyiciler için de oldukça eğlenceli ve heyecanlı olacak şekilde tasarlanılıyor.

 

 

 

Geçen sene genel sıralamada 10. bitiren Trek/Craft sporcusu Güney Afrikalı James Reid bu sene için hem zihnen hem de bedenen çok iyi hazırlandığını belirtiyor. Aslında bu sene 360Life Takımının dağılması ve Burry Stander’ın ölümü gibi birkaç talihsiz olay James Reid’i kötü etkilese de bu sene içerisinde hiçbir hastalık ve sakatlık geçirmemesi ve antrenörü Jeroen Swart’ın yoğun çalışması ile 2013 e gayet iyi hazırlanan sporcu U23 kategorisinde iyi bir sonuç bekliyor.
http://www.jamesreid.co.za/

 

Kyle Gilham/ Gameplan Media

 

 

2012 Kupasından önemli anlar;

 

 

 

 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın