Greg Minaar Iron Fist ile Anlaşma İmzaladı

19/01/2012  //     //  Downhill, Freeride, Sıradışı Bisiklet Haberleri

 

Downhill kategorisinin yıldız ismi, Dünya Şampiyonu Greg Minaar Iron Fist giyim firması ile sözleşme imzaladı. 2003 yılında Downhill Dünya Şampiyonluğunu İsviçre’de elde eden tecrübeli sporcunun yeni takımı ile önceki yıllara dayanan bağını ve tanışıklığını dile getirdi. 2013 sezonunda yarışlara Iron Fist Athletic ürün yelpazesi ile katılmayı hedefleyen 30 yaşındaki Güney Afrikalı şampiyon sporcu 2013 sezonundan itibaren yeni sponsorunun Athletic grubu ürünlerini temsil etmeye başlayacak.  Iron Fist Athletic Takımı ile 2016 sezonuna kadar anlaşma imzaladığını da belirten Minaar, gelişmeleri heyecan verici bulduğunu belirtti.

 

 

Minaar’ın nefes kesen mücadelelerini, Downhill Dünya Kupalarında yarattığı zorlu rekabet atmosferini son yıllarda keyifle takip ediyor olsak da, özellikle 2001, 2005 ve 2008 sezonu Dünya Kupaları Şampiyonluğundaki başarılı performansını kariyer geçmişine başarıyla eklemiş güçlü bir isim. 17 yaşında yarışlara katılmaya başlayan Minaar  Iron Fist Athletic sponsorluğu için; ” IF’ye katıldığım için heyecanlıyım. Ben Kaliforniya’dan ayrılmadan önce yani 10 yıl önce Dyrban’daki evimin yakınında yeni kurulan bir markaydı. 2001 yılında oradan bir şapka aldığımı hatılıyorum. Değişik çizgileri olan ve ürünleri kaliteli bir marka. Şimdi 2013’de çıkacak olan Athletic ürünlerin tanıtımı için beklemedeyiz.” dedi.

 

Iron Fist CEO’su Travis Anderson; “Greg gibi bir Şampiyonla çalışacağımız için heyecanlıyız. Iron Fist Athletic’i dünya markası statüsünde tanıtmamıza yardım edebilecek en iyi isim kesinlikle Greg Minaar” dedi.

 

Iron Fist Team olarak belirtilen sporcu, sponsorluk detaylarında Kaykay sporcuları yer alan firmanın hedefi Downhill Dünya Şampiyonu Greg Minaar ile firma adını ve kalitesini dünyaya tanıtmak. Firmayı dünyaya açmak olarak hedefleniyor. Sitesinde grafikleri ve dizaynları ile çizgi dışı ve tercih sebebi olarak aranıp kolay ulaşılamayan ürünler bulunduran firmanın 2013’de çıkacak Athletic serisinde dünya pazarına büyüyerek iddialı gireceği öngörülüyor.

 

 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın