2.Üniversitelerarası Dağ Bisikleti Yarışı Sonuçlandı

12/05/2010  //     //  Dağ Bisikleti DH ve FR

 

        11 Mayıs Aalı günü saat 14:00’da Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu çevresinde koşulan “2. Türkiye Üniversitelararası Dağ Bisikleti Yarışı“ 6 üniversite ve 34 sporcunun katılımı ile Kocaeli Üniversitesi Umut Tepe yerleşkesinde eğlenceli bir şekilde gerçekleşti.

        Kocaeli Spor İl Müdürlüğü, Kocaeli Üniversitesi girişimiyle düzenlenen 2. Üniversitelerarası bisiklet yarışlarında bisiklete gönül veren üniversiteli sporcuların bir araya gelmesi, kimileri için hasret giderme, kimileri için bisiklet sporu altında kaynaşmaya sahne oldu ve keyifli vakit geçirildi.

        İki ayrı kategorideki mücadele Erkekler’de 12,5 km’yi 00:31:00 süreyle Serkan ÇALICI (Kocaeli Üniversitesi) birinci tamamlarken, 00:31:56 süreyle Ömer CUMHUR (18 Mart Üniversitesi) ikinci, Kocaeli Üniversitesi’nden 00:34:02 süreyle Cem GÖNÜL ise üçüncü oldular.

        Bayan kategorisindeki mücadelede 10 km’lik parkuru, 00:35:33 zamanlamayla Merve TAYFUN (Kocaeli Üniversitesi) birinciliği olarak bitirirken, aynı takımdan arkadaşı Gül ÇELEBİ ikinciliği, yine aynı takım arkadaşı olan Tuba KARAASLANLI 00:37:52 derecesi ile üçüncülüğü elde etti.

        Yarışların sonunda ödül töreni düzenlendi. Dereceye giren sporculara kupa, madalya ve Aktif Pedal hediyeleri verildi. Yarışma günü ve öncesinde organizasyonda emeği geçen Kamil Alev arkadaşımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz…

        Yarışma fotoğraflarına Baki Berk KAYALAR blog sayfasından ulaşabilirsiniz. Veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın