Uluslararası Artvin Şavşat Dağ Bisikleti Kupası Otobüs Listeleri

13/04/2011  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )
İstanbul Otobüsü; Lüks Artvin
13/04/2011
Kalkış yeri : Esenler Otogarı / Kalkış Saati : 21:00
Kalkış yeri : Harem otogarı / Kalkış Saati : 22:00
Şöför : Cihan
Telefonu : 0533 953 16 60
Ankara Otobüsü ; Metro Turizm
13/04/20111
Kalkış Yeri : 19 Mayıs Stadı Önü / Kalkış Saati : 22:30
Şöför : Zeki
Telefonu : 0534 244 28 53
İ

Ankara için 2, istanbul için 3 kişilik yer var. Lütfen bu yerler için acele edin…


-Yerini teyit etmemiş tüm sporcu ve kulüpler teyid için lütfen 0506 763 43 88 numaralı telefonu arasınlar.

– İlçede hava durumu değişkenlik gösteriyor. Lütfen soğuk havalara karşı önleminizi alınız.

 
 
ANKARA İSTANBUL
S.N ADI KULÜBÜ S.N ADI KULÜBÜ
1 Batuhan YUMAKLI Gelibolu Yıldız S.K. 1 Merve Pelin BAYRAM Rize G.S.K
2 Alparslan TURGUN 2 Oğuz ÖZÇELİK
3 Cengiz ÖZKAN 3 Ömer Faruk KANSIZ
4 Murat YILMAZER 4 Cem ANAMURLUOĞLU
5 Fatih AVCI 5 Arif BÜYÜK
6 Sıdıka YUMAKLI 6 Mustafa DEMİR
7 Selim PEK Anadolu Üniversitesi 7 Muhammet ÇEVİKER
8 Ali Osman KARA 8 Furkan AYDIN
9 Mahmut SERT Aksaray G.S. 9 Semra YETİŞ İstanbulspor
10 Erdem SAĞBİLİ Dumlupınar Üni. 10 Volkan KÜLTEPE
11 Serdar BÖLÜKBAŞI 11 Fatih BÜYÜKBALCI
12 Ayşe KOKLUK 12 A.Faruk ŞENORMANCI
13 Kemal AKKAÇ 13 İsmet AYKUT
14 Derviş KIZILTEPE Büyükçekmece 14 Bülent BİRSON
15 İsmail ODABAŞOĞLU 15 Ömer Faruk UYGUR Büyükçekmece S.K.
16 Mustafa ŞİRİN Alanya Doğa S.K. 16 M.Furkan TÖRER
17 Emre ÇEVİKER 17 Yiğit TOSUN
18 Kazım Serkan ARSLAN 18 Oğuz ÇELİK
19 Doğukan KILIÇ 19 Nihat AKKAN
20 Yunus YETKİN 20 Yavuz KİLİM Bursa Nilüfer
21 Erol Can YARAŞ Alanya Belediye S.K. 21 İsmail İSSİ
22 İrem ASLAN 22 Tolga AKDENİZ
23 Sefa KÖKSAL Ferdi 23 Banu FURUNCU Kocaeli G.S.K.
24 Berat ATIŞ 24 Mustafa UÇAR
25 Mehmet Cemal YILDIZ 25 Ayris IŞIK
26 Ekrem HACIOĞLU 26 Mustafa KADIOĞLU
27 Batuhan Fevzi ÖZŞEN 27 Sefa BÜLBÜL
28 Aykut SIĞINDIK 28 Mehmet BOZDEMİR
29 İsmail ELÇİ 29 İbrahim KADIOĞLU
30 Osman ÇOBAN 30 Tufan SAĞNAK İstanbul GSİM
31 Alican ELKATMIŞ 31 Yasin KAPLAN
32 Semican BAYDUR 32 Aykut SUBAŞI
33 Fatih ÖZBUDAK 33 İ.Erdinç TÜRKYILMAZ
34 Bilal AKGÜL Brisaspor 34 Fatih ULUSOY
35 Adem KOÇAY Çorum Belediye Spor 35 Orhan MAMADOV
36 Sefa Alparslan KOÇAY 36 Ertan YARDIMCI Ardahan GSİM
37 Şeyda TOZDUMAN 37 Ali İHSAN Ferdi
38 Cevdet ÖZTÜRK Trabzondan alınacak 38 T.Kamil KILIÇASLAN
39 Eren YOLOĞLU Trabzondan alınacak 39 Mehmet Zeki KUTLU Yarış Komiseri
40 Coşkun KESKİNER Samsundan alınacak 40 Yetkin PALGIN Ferdi
41 Ömür KESKİNER Samsundan alınacak 41 Fatih BALTA
42 Kerem ANIL Samsundan alınacak 42 B.Tamer KÜÇÜKİSLAMOĞLU
43 Serkan DİKEN Samsundan alınacak 43 Samet CEYLAN
44 Özgür KAZMA Samsundan alınacak 44 Ömer EKŞİOĞLU
45 İsmet Berat ACANOĞLU Samsundan alınacak 45 Yüksel TİRYAKİ
46 Murat DEMİRTAŞ Samsundan alınacak 46
47

47
48

48
 

Daha fazla bilgi için yarışın resmi sitesini tıklayınız: 

http://mtb2011.savsat.gov.tr/default_tr.asp

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın