Torku Ailesi’ne Yeni Bir Üye

17/12/2013  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

 

2013 sezonunun bitmesine sayılı günler kala tüm takımlar her gün yeni üyelerini bizlere tanıtıyorlar. Ülkemizde de bisiklet denilince akla gelen ilk takımlardan biri olan Torku Şekerspor için de bugün aynı durum sözkonusu diyebiliriz. Ancak bu sefer durum biraz farklı;

 

 

Son yıllarda büyük başarılara imza atan ve ülkemizi yurt dışında da çok iyi temsil eden Torku Şekerspor sporcularından “Dağların Kaplanı” lakaplı Nazım Bakırcı bugün dünya evine giriyor.

 


Bir süre Brisaspor da pedal çevirdikten sonra 2012 den itibaren tekrar “evim” diyerek tabir ettiği Torku Şekersporda pedal çevirmeye devam eden Nazım Bakırcı yurt dışında ve yurt içindeki yarışlarda adından oldukça söz ettirmişti. Bu sene Türkiye Şampiyonasını birincilikle tamamlayan Nazım Bakırcı artık 2014 sezonuna evli olarak girecek.

 

Nazım Bakırcı‘nın her zaman yanında olan takım arkadaşları ve takım yöneticileri Bakırcını’nın yanında olarak mutluluğuna ortak oldular.

 


Nikah şahitliğini Miraç Kal ve Mehmet Şafakcı’nın yaptığı düğünde gelecek ile ilgili planlarını sorduğumuz Nazım Bakırcı; evliliğin spor hayatına herhangi bir engel teşkil edeceğini düşünmediğini hatta yeni sezonda daha formda ve daha yüksek motivasyonla devam edeceğini düşündüğünü belirtti.

 

 

2014 sezonu için planlarını sorduğumuz Torku Şekerspor Sportif Direktörü Mehmet Şafakcı, yeni sezona birkaç küçük değişiklikle gireceklerini, bu sene kaydettikleri büyük başarıların kendilerine yeni sezonda daha büyük motivasyon sağlayacağını belirtti.

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın