Ümit Bisiklet Sezona Bomba Gibi Ürünler İle Giriyor

10/12/2014  //     //  Diğer Bisiklet Haberleri, Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme ), Sponsorlu Haberler

ümit-bisiklet (1o0)

 

Türkiye bisiklet üreticilerinin önemli firmalarından biri olan ve 30 yıldır sektöre damgasını vuran Ümit Bisiklet yine bu sene sezona bomba gibi ürünler ile giriyor.

Eurobike 2014‘de iddialı, rekabet gücü yüksek bir çok ürünü tüm dünyaya sunarken acaba Türkiye iç pazarında için bu sene neler yapacak diye kendimizi düşünmeden edemedik,   Cyclingtr.com olarak iç pazar içinde  böyle kaliteli ürünlerin Ümit bisiklet markası altında piyasaya sürüleceği sözünü almıştık.

ümit-bisiklet (5)

 

ümit-bisiklet (1)

 

ümit-bisiklet (2)

ümit-bisiklet (4)

ümit-bisiklet (3)

 

İstanbul’da 40 bin metre kare kapalı alandaki fabrikasında üretim yapan ve 8 yabancı ülkeye  ihracat yaparak ülkemize ve bisiklet sektörüne hatırı sayılır katkı sunan Ümit Bisiklet 400’ü aşkın yaygın bayisi ile Antalya’da yıllık bayi toplantısını gerçekleştirdi ve 2015 sezonu için ürünlerini bayilerine ve basına tanıttı.

 

ümit-bisiklet (1hh3)

 

ümit-bisiklet (6)

 

KTM bisikletlerinin Türkiye distribütörlüğü nün yanısıra Mosso bisikletleri de üreten firma bu sene Ümit Bisiklet adı altında üretip dünya ve iç pazara sattığı ürün yelpazesini toplam 127 model ile genişletmiş.

Rahatlıkla söyleyebilrizi ki Ümit bisiklet Eurobike’ta bize verdiği sözü tutarak Ümit Bisiklet’in zaten oldukça iyi bir nokta da olan marka değerini değerini ürün kalitelesi, tasarımı rekabet gücü olarak bir çıta daha ileri taşımış.

Bu sene 127 farklı model bisiklet ile iç pazarda yaygın bayi ağı ve iddialı ürünler ile hak ettiği yerini alacak olan Ümit Bisiklet kendi markalarını da oluşturmaya devam ediyor.  Özellikle 27.5 inch   Aliminyum kadrolu 21 vites tek boyda üretilen  Camaro  dağ bisikleti fiyat, kalite, tasarım performans açısından mutlaka iç pazarda cok ciddi alıcılar bulacaktır  Yine Ümit Bisiklet’in bu sene oluşturdu ve serisine devam edecek olduğu 28 inch 21 vites  hibrit tracking aliminyum kadrolu Magnetic markalı bisikleti 51 ve  46 boylarda bayan ve erkek modellerinde turuncu mavi ve pembe replikalar ile üretilecekler. Magnetic bisikletler göz dolduran tasarımlarıyla ve  fiyat – performans  oranları ile kullanıcıların gönlünde taht kuracak gibi.

ümit-bisiklet (8)

ümit-bisiklet (10)

ümit-bisiklet (1222)

ümit-bisiklet (12)

ümit-bisiklet (1s2)

 

Ümit bisiklet bir çok yeni model yanında her sen olduğu gibi çocuk bisikletlerinde yine çok çok iddialı  ve gerçekten özellikle 20 jant çocuk bisikleti yine kendi markası olan Mosso 20 jant  bisikletten hiç  ama hiç eksik kalmayarak gönlümüzü fethetti.  61  farklı çocuk modelinde  Hellokitty, Winx, Monster High, Ben 10, Ninja Turtles gibi lisanslarının yanına  Tansformers lisanslı bisikletlerini de ilave ederek küçük pedalların gönlünde yine taht kuracak.

 

ümit-bisiklet (122)

 

ümit-bisiklet (13)
Şehir bisikletinde 17 model ve çok iddialı ürünler ile giren Ümit bisiklet  ayrıca 4 ayrı model BMX bisiklet ile gençlerin aklını çelecek, katlanır bisiklet arayanlarda Ümit bisiklet bu sen de  onların gözü kapalı alabilecekleri 20 jant foldinglerini iç piyasaya çok uygun fiyatla sürecek.

ümit-bisiklet (11)

ümit-bisiklet (229)

 

ümit-bisiklet (22r9)

Antalya’da ki bayi toplantısında 2014 sezonunda özellikle bayanlar yol bisikletinde  olmak üzere bir çok başarıya imza altmış Ümit Bisiklet A.Ş. nin  sponsoru olduğu Ege Pedal Bisiklet Klubü’nün  sporcuları bayilere ve tüm ziyaretçilere kendi başarılarını gösterme imkanı buldular.

ümit-bisiklet (219)

Ümit Özgül Ümit Bisiklet’in 2015 ve uzun vade hedeflerini  tüm bisiklet camiası ve Cyclingtr.com takipçileri için sorduk.  ” Biz sektörde 30 senedir her zaman ilklere imza atmış bir firma olarak tüm bayi ve kullanıcılarımız ile bir aile gibiyiz birlikte sağlıklı ve emin adımlar ile büyüyoruz. Dünya’da trend ne ise onu çok yakından takip ederek önce kendi halkımıza ve elbet yabancı ülkelere de en kaliteli en teknolojik ürünleri en uygun fiyata satma çabası içindeyiz. Özellikle satış sonrası müşteri memnuniyeti en az ARGE  kadar bizim için çok önemlidir servis ağımız ve hizmet anlayışımız  ile her geçen gün sahip olduğumuz kullanıcılarımıza yenilerini eklemenin gururunu yaşıyoruz. “dedi.

ümit-bisiklet (14)

 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın