Team MTN-Qhubeka Trek’le Bir Yıl Daha

09/09/2013  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme ), Sponsorlu Haberler

 

Bu sene ilk yılı olmasına rağmen bir çok başarıya imza atan özellikle dünyanın en önemli klasiklerinden bir olan Milan Sanremo’yu  Gerald Ciolek’in muhteşem zaferiyle kazanan  ve Afrika’nın ilk Profesyonel kıta takımı olan  MTN – Qhubeka  Samsung  2014 yılı için de Trek ile anlaştı.

 

 

2013 sezonun da ağırlıklı olarak Trek Madon Seven serisini kullanan takımın  arnavut kaldırımlı klasiklerdeki tercihi  Trek Doman olmuştu ve takımın zamana karşı yarışlarında ise kullandığı bisiklet ise Trek Speed Concept  oldu. Takım adına geliştirilen konsept bisikletlerinin şatışlarında satılan her bir bisiklet için trek Team MNT – Qhubeka’ya  200 dolar bağışlamıştı.

Trek’  Başkan Yardımcısı Joe Vadeboncoeur ” Bu işbirliğimiz bisikletin çok ötesindedir, ve Trek yarışlara yeni bir yüz kazandıracak bu projenin bir parçası olduğu için çok büyük heyecan duymaktadır.” “İnanıyoruz ki bisiklet Afrika’da değişimin bir parçası ve Team- MTN – Qhubeka ise dünya bisiklet yarışlarının için ise yine değişimin öncüsü olacaktır. 

 

 

Team MTN-Qhubeka sürücülerini yine yarışlarda Trek bisiklet ve donanımlarıyla göreceğiz. Takım Trek’in 2014 sezonu için hazılandığı heyecan verici ve son teknoloji bisikletile yarışıyor olmaktan sonderece mutlu. Trek aynı zamanda takıma bisiklet donamlarında da destek verecek böylelikle sponsorluklarını genişleten TeamMTN-Qhubeka

 

Trek Spor Pazarlama Müdürü  Simon Thompson  2013 sezonu için “Bu olağanüstü rüya gibi bir yolculuğun bir parçası olmak harikaydı ve biz bu yolculuğunun çok daha ileriye gitmesini istiyoruz.” ve “ Herkes gerçekten bu projede geriye şöyle bir baktığında firmamızın değerlerinin taşındığını görecektir vebiz gerçekten takımın yaptıklarıyla gurur duyuyoruz. nereden gelindiğini bilerek  takımın gelecekte de bisikletini gücünü kanıtlayabileceğine inanıyoruz .”dedi.

 

MTN-Qhubeka takım patronu, Douglas Ryder .”Biz gerçekten gelecek yıl için de Trek ile sözleşmemizi genişlettiğimiz için çok heyecanlıyız.. Trek Race Shop tarafından sağlanacak ek kaynaklar ayrıca Pro Continental takımımız için verilen destekler  ve  vaatler gerçekten inanılmaz ayrıca organizasyonun yaptıkları dünyanın en iyi ekipmanları ile ile yarışacaklarını bilen sporcularımız için son derece heyecan verici ve motive edici. Trek ayrıca Qhubeka’yı Team MTN-Qhubeka bisikletlerinin satışı ile  ve birinci sınıf Proje kapsamında destekleyecek. Biz artık bu yıl yaptıklarımızın üzerine  daha fazlasını koymak ve devamlılığını sağlamak istiyoruz” dedi.

 


Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın