RotWild – Türkiye Pazarına Girdi Çekim Bisiklet 6 Nisan Cumartesi Günü Kızıltoprak’ta Açılıyor

04/04/2013  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme ), Sponsorlu Haberler

 

 

 Alman Mühendisliği Profesyonellere Gerçek Kaliteyi Çekim Bisiklet’le Sunuyor

                         RotWild – Profesyoneller İçin Bir Dünya Markası

 

Yıllar önce bisiklet kullanıcıları için en büyük sorunlardan biri de bisiklet malzemelerine ulaşım zorluğu idi. Fazla değil bundan 7-8  sene öncesine kadar kaliteli bisikletlerin Türkiye’den satışının yapılmaması, yurt dışından getirme riskleri ve çabalarıydı. Son yıllarda, özellikle bisiklet sektöründe yaşanan baş döndürücü gelişmeler, bisiklet kullanıcılarının sayısıyla  doğru orantılı artış sergilerken, nihayet malzeme tedarikindeki doygunluk sonrası Dünya markası olmayı başarmış kaliteli bisiklet arayışındaki zorluklar da sona ermeye başladı.

 

 

Türkiye’de  kaliteyi, markayı, markanın arkasında duracak güçlü bir firmayı arayanlar RotWild ile ve RotWild‘i Türkiye’ye getiren Çekim Bisiklet ile tanıştıktan sonra hayatlarında  yepyeni bir sayfa açacaklar.

Cumartesi günü, saat 13:00’de Çekim Bisiklet ve profesyonel kadrosu Dünya Markası RotWild Bisikletleri’ni, Kızıltoprak‘taki yeni mağazasının açılışında “Kalite ve Hizmet” diyen bisiklet severler ile tanıştıracak. Ayrıca, test sürüşleri, açılışın kokteyli ile bütünleştirilecek.

 

 

(Fotoğrafların büyük halleri için lütfen fotoğraflara tıklayınız)

2013 sezonu ile Türkiye’ye Çekim Bisiklet distribütörlüğünde ve hızla gelişen bayii ağı ile satışa başlayan Rotwild Bisikletleri; kusursuz tasarımları, kadro estetiği ve taşıdığı her türlü donanımıyla kaliteden ödün vermeyen  ve Alman mühendisliğini kaliteye yansıtan tam bir Alman harikası.

 

 

RotWild Türk bisiklet severlerin, üst düzey bisiklet arayışına çok güçlü bir seçenek olarak Türkiye’ye bu yıl girdi. Bisikleti iyi bilenler; kalitesi, sağlamlığı, en küçük parçasından en göz önünde olan akresuarına dek kendini ispatlamış donanımlarını, RotWild‘in muhteşem tasarımlarını bilir. Hali hazırda henüz RotWild ile tanışmamış üst düzey bisiklet meraklıları için İstanbul Kızıltoprak‘ta Cumartesi günü 13:00’da açılışını yapacak olan Çekim Bisiklet’in açılış kokteylini kaçırmamalarını  kesinlikle tavsiye ederiz.

 

Çekim Bisiklet sahiplerinin cana yakın, sempatik kişiliklerini, İstanbul Bisiklet Fuarı değerlendirmemizde sizlerle paylaşmıştık. Cyclingtr.com olarak belirtmek isteriz ki güler yüz ve dürüstlük arayan bisiklet severler, bu bisikletleri alsınlar veya almasınlar, “Bisikletin bu Yeni ve Kaliteli Yüzlerini mutlak tanımalılar.”  Tüm bisiklet severleri mağaza açılışına davet eden Çekim Bisiklet sempatisinin abartılı olmadığını kendi gözlerinizle de test edebilirsiniz.

 

 

Göreceksiniz ki test etmeye doyamayacağınız RotWild, zaten görür görmez sizde aşk etkisini yaratacaktır. Çekim Bisiklet açılışında ürün portföyünde başka neler var merakını gidermek üzere; Sadece 2 saniye içerisinde her duruma adapte olabilen, rahatlıkla taşınabilen yol arkadaşınız katlanır bisiklet Flik‘ler de katlanır bisikletlere bakış açınızı değiştirecek kadar enerji dolu renkleriyle beğeninizi toplayacağına eminiz.

 

 

Alman teknolojisi ve sağlamlığını Çekim Bisiklet‘in tüm ürünlerinde bulabileceksiniz. Yine sektörün güçlü markalarından; zeki, hafif ve yüksek teknoloji ürün çözümleri sunan Tune markasının geniş yelpazeli ürünleri de yine Kızıltoprak  mağazasının kolay ulaşılabilir mesafesinde meraklılarını bekliyor.

 

Mağazanın bisiklet yollarına yakınlığı da kolay ulaşılabilirlik yönünden göz önünde tutulmuş. Kadıköy’ün bisiklet dükkanları zenginliğine, güçlü ürün yelpazesini katarak, bisiklet severlere kaliteli seçenekler sunma hedefini bu Cumartesi mağaza açılışı ile hayata geçiriyor.

 

Bir diğer müjdeli haber de, Çekim Bisiklet mağazasından ulaşabileceğiniz kaliteli bisiklet giyimi. Kalite kelimesinin, mağaza açılış haberinde bu kadar çok kullandığımızı ilk kez görüyorsunuz. Münih Bisiklet Fuarı’nın dev firmaları arasında beğenerek incelediğim markaları ve bu markaların kalite odaklı üretimlerinin Türkiye’ye tek mağaza içerisinden ulaşılabilir olarak girmesi elbette bu kelimeyi tekrarlamaktaki en büyük etken.

 

Rotwild takım formalarından, günlük rahat bisiklet kıyafetlerine kadar geniş giyim yelpazesi de sizi mağazada bekliyor olacak. Bayan bisiklet severlerin yaşadığı bisiklet giyimi sıkıntısına renkli ve kadına özel seçenekleri ile eksikliğini çokça yaşadığımız özellikli giyim ihtiyacı yine Çekim Bisiklet ile sona eriyor.

 

Açılış kokteylinde seçeceğiniz bisikletlerle test sürüşlerine katılabilirsiniz. Sizi uyarıyoruz…  Test sürüşünüz sonrasında çıtanız yükselecek, RotWild bisikletler gönlünüzdeki, hedeflediğiniz ve ulaşmak isteyeceğiniz bisikletler olacak.

 

Açılışa motorlu taşıtları ile gelecek bisiklet severler için park yeri sorunu olmayacak.

 

Adres: Asım Us Sokak, Sevindik Apartmanı No: 3/C Kızıltoprak – Kadıköy / İstanbul

www.cekimbisiklet.com 

 

Telefon: 0 533 478 00 90

 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın