Rotwild Bisikletlerini Test Etme Fırsatı Çekim Bisiklet’te

19/06/2013  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme ), Sponsorlu Haberler

 

Üstün teknolojiye ve göz alıcı tasarımlara sahip Rotwild marka bisikletleri Türkiye pazarına sokarak Türkiye’deki üst düzey bisiklet anlayışına yeni bir soluk getiren Çekim Bisiklet, bu haftasonu bisiklet severler için müthiş bir etkinlik hazırladı. Bu farklı, güçlü ve güzel bisikletleri tanıma ve deneme şansına henüz nail olamayanlardansanız, bu etkinlik sizin için harika bir fırsat olabilir.

 

Rotwild sürme keyfini yaşamanız ve kendinize en uygun Rotwild’i seçebilmeniz için, Çekim Bisiklet’in kapıları 22 Haziran Cumartesi saat 08:00 ile 23 Haziran Pazar saat 15:25 arasında sizler için açık olacak.

 

 

İşte Çekim Bisiklet’in davetiyesi:

 

“Çekim Bisiklet olarak Avrupa’nın üst düzey bisiklet üreticisi ROTWİLD 22-23 HAZİRAN 2013 tarihinde İstanbul, Fenerbahçe sahilinde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinlikte tüm bisiklet severler Rotwild bisikletlerini, ürün ve teknolojilerini yakından incelemeye ve denemeye davetlidir… İki gün boyunca sürecek organizasyonda aşağıdaki bisikletleri test edebileceksiniz.”

 

 

ROTWİLD T1 GEARHUP:

 

 

ROTWİLD R1 Çift Süspansiyon:

 

 

ROTWİLD C1 29 Çift Süspansiyon:

 

 

ROTWİLD C1 26 Çift Süspansiyon:

 

 

ROTWİLD C1 29 HYBRID:

 

 

ROTWİLD T1 HYBRID:

 

 

ROTWİLD E1 EDITION ( ENDURO ):

 

 

Ayrıntılı bilgi için Facebook’ta oluşturulan etkinlik sayfasını ve Çekim Bisiklet’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!

 

 

 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın