Pınarelli Bisiklet 2013 Scott’larda Büyük Fırsatlar Sunuyor

22/03/2013  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme ), Sponsorlu Haberler

Türkiye’ nin bisikletçi fabrikası Konya‘ nın önde gelen bisiklet mağazalarından Pınarelli Bisiklet, mağazasını 2013 Model Scott ürünleriyle genişletiyor. Marintek firması ile anlaşma imzalayan Pınarelli Bisiklet, bu yıl yalnızca Marintek firmasının distribütörlüğünü yaptığı markalarla müşterilerinin hizmetinde olacak.

Pınarelli Bisiklet’ in biraz da tarihinden bahsetmek gerekiyor. Firmanın geçmişi aslında 1972 yılına kadar dayanıyor. O yıllarda firmanın kurucusu olan Mustafa Karagöbek bisiklet sporuna başlıyor. Daha sonra Hollanda’ ya giden firmanın kurucusu Mustafa Karagöbek, Hollanda’ dan Türkiye’ ye yeni ve ülkemizde olmayan ürünleri getirmeye başlıyor. 1998 yılında artık mağaza sistemine geçmeye karar veren Mustafa Karagöbek böylece Pınarelli Bisiklet’ in kuruluşunu da gerçekleştirmiş oldu. 2006 yılında ise firma ürün yelpazesini dünya markalarıyla genişletmeye karar verdi. Scott, Giant, Ritchey, Elite gibi markaların distribütörlüğünü yapan Martintek ile anlaşan Pınarelli, böylece müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi sunmaya başladı.

2013 yılında ise Mustafa Karagöbek’ in oğulları, Eyüp Karagöbek ve Ahmet Karagöbek, Pınarelli’ nin yönetimini devraldı. Kardeşlerden Eyüp Karagöbek, aynı zamanda eski bir milli takım sporcusu. Yol yarışlarından tanıdığımız Eyüp Karagöbek’ in sayısız başarısı bulunuyor. Bunlardan birkaçı da, Karadeniz Oyunları Yol Bisikleti Yarışları‘ nda elde ettiği 2. etap birinciliği ve 2012 Türkiye Zamana Karşı Yol Şampiyonluğu.

Bu sene aldıkları kararla yalnızca Marintek firması ile çalışmaya başlayan Pınarelli Bisiklet, şu anda 2013 model Scott ürünlerinin satışına başlamış durumda. 1/2 hafta içerisinde Giant ürünlerinin de geleceği firma aynı zamanda müşterilerini memnun eden kampanyalarla karşımıza çıkıyor. Şu anda firma, nakit alışverişlerde %10 indirim uyguluyor. Ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına vade farksız taksit imkanı da sunuyor.

Pınarelli Bisikletin web sitesi, pinarelli.com‘ a ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

[View:http://cyclingtr.com/themes/hawaii/images/assets/images/pinarelli.swf:210:115]

Pınarelli Bisiklet’ te şu anda satışı yapılan 2013 Model Scott ürünlerden bazıları;

Scott Addict RC Kadro

Fiyat: 4700 TL

 

Scott Spark 650

Fiyat: 6040 TL

 

Scott Plazma 20

Fiyat: 5945 TL

İndirimli Fiyatı: 5300 TL

Scott Scale 630

Fiyat: 6999 TL

İndirimli Fiyatı: 6315 TL

Scott Authentic Askılı Tayt

Fiyat: 114 TL

 

 

 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın