Orbea Bisikletler’de Hafta Sonu İndirimi Kaçmaz

12/09/2014  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme ), Sponsorlu Haberler

Orbea Bisiklet

Yıllardır kaliteli ve  farklı bisikleti arayan bisiklet tutkunları için  İspanya’nın en büyük bisiklet üreticisi olan Orbea, sezon başında Türkiye pazarına, İstanbul Göztepe’de açılan konsept mağazası ile hızlı ve iddialı bir giriş yapmıştı. Kısa sürede bisiklet severlerin hayallerini süslemeyi başaran Orbea’dan işte size kaçmaz fırsat;

Orbea, kendi düzenlediği hafta sonu turlarında, herkesin “Orbea” ayrıcalığını yaşaması için kısa süreliğine bir kampanya başlattı.

orbea- Eurobike

1940’lardan itibaren kullanıcısına özgün ve patentli tasarımı özgün sitili  yüksek perfomansı ve teknolojisi ile  mükemmel bir bisiklet sunmayı amaç edinmiş Orbea artık Türkiye’de ayrıcalıklı olmak isteyenlerinde Orbea ile tanışma vakti geldiğine inanarak onları Orbea Carpe 50- 40-30  ve Orbea Aqua 50 10 modellerinde kampanya yaparak Orbea farklı ile tanıştırmak istiyor.

orbea1

Gördüğünüz andan itibaren bir tutku haline gelecek olan Orbealar çok kısa bir süreliğine çok uygun fiyatlar ile sizi  bekliyor.  Hayatın keyfini Orbea  ayrıcalığı ile çıkartın. Bisikletten indiğinizde işte “Tam da aradığım buydu dedirtecek ömür boyu kadro garantili Orbea’nız sizi  İstanbul Göztepe’deki Orebea konsept mağazasında  ve tüm Orbea bayilerinde bekliyor.

Orbea Carpe 50…. 575 €              Kampanya Fiyatı…. 440 €

Orbea-CARPE- 50
Carpe 50 ile bir uyum yakalayın. Şehrinizde keşifler yapmak için mükemmel bir parter. İki teker üzerindeyken manzara, görebileceğinizin en iyisidir. Hafif, kıvrımlı aluminyum kadro ve çatalı ile rahat hem de tarz sahibidir.Görünüm sadece estetik ile sınırlı değildir.Carpe 50 aynı zamanda çok yönlüdür.Tüm Carpe modelleri gibi taşıyıcı bagajlar ve çamurluklar ile donatılabilir.
Orbea Carpe 40…. 675 €              Kampanya Fiyatı…. 520 €
Orbea-CARPE-40
Şehirde binmek kırsal kesimde binmek kadar eğlenceli ve keyiflidir ve Carpe 40 ihtiyacınız olan herşeyi verir. Üzerindeki 9′ lu Shimano vites sistemi, siz şehrinizi keşfederken hızınızı kesmez. Bagaj mı kullanmak istiyorsunuz? Her Carpe bisiklet, montaj için hem ön hem de arkada gerekli bağlantı noktalarına sahiptir. Dışarı çıkın ve şehrinizi hiç olmadığı gibi görün.
Orbea Carpe 30…. 890 €              Kampanya Fiyatı…. 660 €
Orbea-CARPE-30
İki teker üzerindeyken, şehrinizi ve caddeleri daha çok seveceksiniz. Carpe 30, bir bisikletin size sunabileceği özgürlüğü denemenin en mükemmel yoludur.  Aluminyum gözdesi ve çatalı ile hafif ve rahattır.  Aynı zamanda çok yönlüdür.  Carpe 30 da diğer tüm Carpe’ ler gibi bagaj ve çamurluklarla donatılabilir. Şehrinizdeki yollara hakim olmanızı sağlayacak 9′ lu Shimano vites ile donatılmıştır. Bu size beklediğiniz özgürlüğü veren bisiklet.
Orbea Aqua 50 Flat…. 1040 €   Kampanya Fiyat…. 740 €
orbea-aqua-bicicleta-fitness-hombre-tsr-flat-azulnegro-57-cm-foto-380548
Ömür boyu garantili 7005 hidroform aliminyum kadrosu ve dokunma isteği uyandıran yıllarca eskitemeyeceğiniz Orbea Aqua 50 Flat  ile rüzgarı yüzünüzde bir farklı hissedeceksiniz . Sahip olduğu özel açılı yüksek teknolojik tasarımıyla özellikle yokuşlarda Orbea’ya sahip olmanızın  farkının tadını çıkaracaksınız. Shimano Claris ile donatılmış bu tasarım harikasında vites değişmek için sabırsızlanacak ve ellerinizi gidondan ayıramayacaksınız.
Orbea Aqua 10 Flat…. 1290 €   Kampanya Fiyatı…. 900 €
8738ac89-f469-4abb-a566-0187fd365afd_1920x1080_crop
Büyük turların Aqua gibi alüminyum kadrolu bisikletler ile  kazandığı zamanlar çok aslında çok da geride kalmadı. Ve Orbea yine çok iyi ve uzun ömürlü bir bisikletim olsun diyenler için yine 7005 serisi alüminyum kullanarak  kadronun mukavemet ve sertliğinin optimize ederik sizin kullanımına sunuyor. Bunun  yanı sıra,  kendine has bir çok özel bir görünüm vermek için kadro hidroforming tekniği ile işlendir. Sorunsuz ve mükemmel bir geçiş sağlamak için Orbea Aqua 10   Shimano 105. Ekonomiklik, kalite, performans ve uygun fiyatlı bir Orbea’m olsun yıllarca kullanayım diyenler için bu kampanya fiyatı oldukça cazip kılıyor.
Kampanyadan yararlanmak için İstanbul Kadıköy’ de bulunan Orbea Konsept Mağazasından ve  İzmir’de Bisiklet Outlet – Orbea  mağazasından modelleri yakından da inceleme fırsatı bularak satın alabilirsiniz veya  aşağıda bulunan linklerden 3 gün süre içinde online olarak satın alabilir Orbea Türkiye ve  Bisiklet.com  güvencesi ile alabilirsiniz.
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın