Hayta Bike İstanbul’ da Yeni Mağazasıyla Hizmete Başladı

17/03/2014  //     //  Sponsorlu Haberler

Yol, triatlon, zamana karşı  ve dağ bisikletleri konusunda amatörden profesyonele her talebi en iyi şekilde karşılayan ve kullanıcının fiziki yapısına uygun yaptığı bisikletlerle Türkiye’ de adını sıklıkla duyduğumuz Ömer Hayta İstanbul da ilk mağazasını açtı. Önceleri butik olarak küçük bir atölyede çalışmaya başlayan,  profesyonel sporcular için yaptığı bisikletler herkesin ilgi odağı haline gelmeye başlayınca ismini bir marka haline getirmeyi başardı. Bu sayede sipariş üzerine tasarladığı bisikletler gün geçtikçe diğer firmaların bisikletleri arasında yarışarak yollarda sık sık karşımıza çıkmaya başladı.

Ömer Hayta Bike (1)

Hayta Bike, mağazasında dağ bisikletleri, şehir bisikletleri, yol bisikletleri, triatlon bisikletlerinin yanı sıra  Dahon, Sram, Shimano, Campagnolo, Tiso, Goldrace, Zipp, Dtswiss, Sidi gibi kendini kalitesinde kanıtlamış  bir çok ünlü marka ile de çalışmakta. Hayta Bike’ in bir diğer hizmeti ise Türkiye stoklarında bulunmayan bir ürünü yurtdışından kısa sürede temin edebiliyor olması.

Ömer Hayta Bike (11)

Müşterilerin fiziki ölçü ve yapısına uygun sipariş usulü çalışan Hayta “Dükkanımızdan çıkan bisikletlerimiz bizim en büyük referansımız olduğundan kusursuz ve mükemmel olması için uğraşıyoruz.” diyor.

Ömer Hayta Bike (15)

Hayta Bike mağazasında  Orbis Plus ve Rotwild olmak üzere iki büyük firma bulunmakta. Kalite ve satış sonrası hizmetleri ön planda tutuluyor.

Ömer Hayta Bike (3)

Diğer tüm firmalar gibi mağazasında servis hizmeti de bulunmasının yanı sıra ekstra bir hizmet olarak karbon ve alüminyum tamiri de yapabiliyor olması.

Mağazanın bulunduğu konum tarihi yarım ada bölgesinin tam ortasında bulunmasından dolayı bölgeye özel etkinlik olarak bisiklet kiralama, rehberli tarihi yarım ada turu ayrıca  hafta sonları performans sürüşleri de organize etmekte.

Ömer Hayta Bike (12)

Son yıllarda teknolojinin iyice ön plana çıkması bisiklet sektöründe de bilinen birçok doğrunun aslında yanlış olduğunu ispatladı. Yıllardır kişilere büyük veya küçük kadrolar, uygun olmayan gidon ve boğazlar, yüksek veya alçak kullanılmaya şartlanmış bisikletler kullanılmakta. Bu hataların önüne geçmek için Bike Fiting hizmeti veren Hayta Bike kişinin kol, bacak,bel,boy gibi tüm ölçülerini çıkartarak kişiye kullanacağı en uygun bisikletin ölçülerini çıkartıp; o ölçülere göre de kişiye özel bisiklet toplayabilmekte.

Ömer Hayta Bike (10)

Eski atölyesini bir antrenman ofisi haline dönüştüren Hayta, müşterilerine daha önce Türkiye’ de hiç olmayan ağırlık, koşu, trainer ve makara donanımları ile antrenman yaptırma imkanı da sunuyor.

 

 

Hayta Bike Adres ve İletişim Bilgileri 

Bahcekoy yolu cad. No:25 Bahcekoy cayırbaşı sariyer ist Tel: 0506 724 92 39  Ömer Hayta

https://www.facebook.com/haytabike

 

 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın