Erdoğanlar Bisikletteki Sezon İndirimleri Kaçmaz !

18/01/2013  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme ), Sponsorlu Haberler

 

1989 yılında Lütfi Yeşilören tarafından kurulan Erdoğanlar Bisiklet 23 yıldır, geniş ürün yelpazesiyle sektöre hizmet ediyor. Kataloğunda 60 markadan ürünler bulunan firma, bisiklet tutkunlarının kolaylıkla malzeme ve yedek parça temin edebilmesi ile Türkiye’de önemli bir yere sahip. Türkiye’ nin 81 iline bisiklet ve yedek parça temini yapabilen firma, özellikle müşteri hizmetlerindeki başarısıyla, müşterilerinden yüksek not alıyor. Erdoğanlar Bisiklet yalnızca hazırlanmış bisikletleri satışı ve bakımıyla ilgilenmiyor. Aynı zamanda bisiklet modifikasyonu konusunda da sektörde öncü konumda yer almakta. Üstelik, kampanyalarını sadece sezon sonu ile sınırlamayıp, dönem dönem sezon içerisinde de bisiklet kullanıcılarını memnun eden kampanyalar hazırlıyor.

 

[View:http://cyclingtr.com/cfs-file.ashx/__key/CommunityServer.Components.UserFiles/00.00.00.48.53.Eklenen+Dosyalar/6076.erdoganlar.swf:215:118]

 

Erdoğanlar Bisikletin ürün yelpazesi ise gerçekten çok geniş. Firma, bisiklet, yedek parça, aksesuar, giyim, anahtar takımları, antrenman aletleri, bakım ürünleri ve yağlar, montaj – bakım, taşınabilir kamera sistemleri, taşıma ürünleri, 2. el ürünlerinin yanı sıra Shimano ve Sram marka setlerin satışı ve yedek servisi konusunda Türkiye’ de önemli bir yere sahip. 81 ilin gerek profesyonel bisikletçilerine ve gerekse günlük ulaşım aracı olarak bisikleti tercih edenlere yönelik ihtiyaç duyulan her ürünü bünyesinde barındırıyor.

 

Firmanın en önemli özelliklerinden birisi de sürpriz indirimler yaparak kullanıcıyı hem şaşırtıp hem de müşteri memnuniyetini arttırması. Örneğin; Erdoğanlar Bisiklet’ in web sitesine girdiğinizde, 940 Euroluk bir jant setinin, 739 Euroya düştüğünü görebiliyorsunuz. Bazı ürünlerinde %50′ lere varan indirimlerde bulunan Erdoğanlar, bu özelliği ile de tüketicilerin ihtiyaç listesinde muhakkak bakılması gereken adres olarak görülüyor.

 

Erdoğanlar Bisikletin bir başka özelliği de internet üzerinden yaptığı satışlarla Türkiye’ nin her yerine ürünlerini ulaştırabiliyorlar. Ayrıca internet üzerinden yapılan satışlarda, ürün gönderimi ücretsiz kargo ile yapılıyor. Bu da tüketicinin özellikle bisiklet gibi kapladığı alan bakımından büyük ürünlerin alımında ödedikleri ekstra kargo ücretinden de tasarruf etmelerini sağlıyor. 

 

Firma Shimano ürünlerinin satışında Türkiye’ de gerçekten önemli bir yere sahip. İnternet sitesine baktığınız da ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Firma Shimano firmasının üretmiş olduğu neredeyse tüm setlerin satışını gerçekleştirmekte. Üstelik ürünlerin fiyatlarına baktığınızda asıl şaşkınlığınızı yaşıyorsunuz. Çünkü setlerin neredeyse hepsi indirimde ve %25′ e varan indirimleri görmek mümkün. Örneğin Shimano Durace 7900 setin normal satış fiyatı 1.985 euro iken Erdoğanlar Bisiklette 1.490 euroya bulabilirsiniz. 

 

Erdoğanlar Bisiklet’ in inidirimleri yalnızca Shimano ürünleri ile kısıtlı değil. Bir çok üründe müthiş indirimler bulunabiliyor. İşte bu tarz ürünlerden bazıları

 

Scott Voltage YZO Limited Kadro 

Normal Fiyatı: 499 Euro 


Erdoğanlar Bisiklette: 399 Euro 

 

 

 

Giant XTC1 Kadro

Normal Fiyatı: 550 Euro


Erdoğan Bisiklette: 219 Euro

 

 

 

Scott Cr1 Pro 2011 30 V Bisiklet

Normal Fiyatı: 3.099 Euro


Erdoğanlar Bisikletre: 2.727 Euro

 

 

 

Giant Halfway Katlanır Bisiklet

 

Normal Fiyatı: 899 Euro


Erdoğan Bisiklette: 791 Euro

 

 

 

Sram Red Group Set

 

Normal Fiyatı: 2.140 Euro


Erdoğanlar Bisiklette: 1.683 Euro

 

 

 

 

Giro Ionos Kask

 Normal Fiyatı: 229 Euro


Erdoğanlar Bisiklette: 196 Euro

 

 

 

Mavic Wintech Alti Cadance Bisiklet Km Saati

 

Normal Fiyatı: 169 Euro


Erdoğanlar Bisiklette: 130 Euro

 

 

 

Mavic Ksyrium Equipe Beyaz Yarış Jant Seti

 

Normal Fiyatı: 509 Euro

Erdoğanlar Bisiklette: 419 Euro

 

 

Fsa Carbon Pro Compact 35 Yol Gidonu

Normal Fiyatı: 109 Euro

Erdoğanlar Bisiklette: 55 Euro

 

 

Size vermiş olduğumuz örneklerde olduğu gibi, Erdoğanlar Bisiklette bir çok ürünü normal fiyatlarından çok daha aşağı fiyatlara bulabilirsiniz. Yol bisikletinden, şehir bisikletine, gezi-tur bisikletinden, dağ bisikletine, bir çok farklı tarzdaki bisiklet sürücüsünün isteklerine göre ürün bulabileceğiniz, firmanın ürünleri ve kendisi hakkındaki daha fazla bilgiyi erdoganlarbisiklet.com sitesinden bulabilirsiniz. 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın