Erdoğanlar Bisiklet Ürün Yelpazesini Dünya Markalarıyla Genişletiyor

13/03/2013  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme ), Sponsorlu Haberler

 

 

Daha önce yaptığı büyük indirimlerle haberini yaptığımız bisiklet camiasının öncü firmalarından olan Erdoğanlar Bisiklet, bu sezon satışını yaptığı markalar arasına CUBE bisikletlerini de kattı. Firma, Cube bisikletlerin yanı sıra, BROOKS ve FiZiK markalarını bünyesine katan SELLEROYAL ile anlaşma imzalayarak özellikle sele anlamında da büyük bir atılım yapmış oldu. Erdoğanlar şu anda Selleroyal ve Fizik markalarının tüm ürünlerini satan Türkiye’deki en büyük firma olma özelliğine de sahip.

 

[View:http://cyclingtr.com/cfs-file.ashx/__key/CommunityServer.Components.UserFiles/00.00.00.48.53.Eklenen+Dosyalar/6076.erdoganlar.swf:215:118]

 

Tam 23 yıldır sektöre hizmet veren Erdoğanlar Bisiklet, ürün kataloğunda 60′ dan fazla markayı bulunduruyor. Müşteri memnuniyetinin çok önem verildiği firma Türkiye’ nin 81 iline bisiklet ve yedek parça temini yapabiliyor. Firma yalnızca bisiklet ve yedek parça temini değil aynı zamanda bisiklet modifikasyonu ile de bisiklet severlerin tercih ettiği bir kurum konumunda.

 

Firma ürün yelpazesine yeni kattığı Cube bisikletlerinin yanı sıra, kataloğunda Scott ve Giant markalarını da bulunduruyor ve bu markalarla olan anlaşmaları da sürüyor. Oakley gözlüklerinin de satışını daha önceden yapan Erdoğanlar Bisiklet, 2013 modellerinin 1 hafta içerisinde mağazalarında yer alacağını bildiriyor.

 

Tüm alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO taahhütünde bulunan Erdoğanlar Bisikletin websitesine buradan ulaşabilirsiniz: erdoganlarbisiklet.com

 

Erdoğanlar Bisiklet’ in ürün yelpazesine yeni eklediği dünya markalarından bazıları ise şöyle;

 

2013 Cube Agree GTC Compact Bisiklet: 1605 Euro

 

Brooks Sele B17 Standart Siyah: 98 Euro

 

 

 

2013 Cube Agree GTC SL Compact: 2385 Euro

 

 

2013 Cube LTD Race 29: 1381 Euro

 

 

 

Selle Royal Gel Dardo Premium Sele: 33 Euro 

 

Brooks Sele B 67 Bal Rengi: 99 Euro

 

 

2013 Cube Acid 29 Bisiklet: 1048 Euro

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın