Dünya Markası Orbea Bisikletler Artık Türkiye’ de

06/03/2014  //     //  Sponsorlu Haberler

orbea-türkiye (11)

Türkiye bisiklet pazarında kullanıcıların yıllardır heyecanla beklediği haber sonunda geldi. Prana Dağıtım Şirketi, Orbea bisikletleri 2014 yılı itibariyle Türkiye kullanıcıları ile buluşturuyor.

orbea-türkiye (1)

1940’lardan beri bisiklet tasarlayıp üreten ve İspanya’nın en büyük bisiklet üreticisi olan Orbea, dinamiklere uyum sağlayarak ürün merkezli düşünce yapısından sıyrılıp, yaşam stili merkezli bakış açısıyla ürünlerini tasarlayarak hayata geçiriyor. Prensip olarak bisikletten önce kullanıcıyı ön planda tutan ve her bisikletin kendi kullanıcısına özgü olduğuna inanan Orbea, bu bakış açısıyla diğer markalardan oldukça farklı bir yerde duruyor.

orbea-türkiye (3)

Türkiye’ye gelen modellere bakacak olursak, geçmişte Absalon’un da kullandığı, her bütçeye hitap eden Alma modelleri var. Yol bisikleti grubunda, dünyanın en hızlı bisikletlerinden biri olarak gösterilen, zamana karşı bisikleti Orbea Ordu en dikkat çekici modellerden. Farklı tasarımı ve canlı renkleriyle Orbea Carpe ise şehir bisikleti kullanıcılarının çok ilgisini çekecek. Çocuk serisinde ise alışılagelmiş bisiklet tasarımlarından çok uzak olan Grow serisi, çocuklarla birlikte büyüyerek yıllarca çocukların en sevdiği oyun arkadaşı oluyor.

orbea-kona

Orbea yalnızca görselliği ile değil, kendi geliştirdiği patentli tasarımları ile sınır tanımıyor. Bunlardan en göze çarpanı ise, karbon gövdelerin tek parça halinde kalıptan çıkarılması ile darbelere ve esnemelere karşı yüksek dayanıklılık sağlaması. Orbea kalitesi, ömür boyu garanti sunarak da kullanıcıların güvenini kazanıyor.

orbea-türkiye (9)

Tüketicisinde farkındalık yaratmak Orbea’ nın önceliği…

Çok yönlü bir marka olan Orbea, spora desteğini de çok daha farklı yollarla gösteriyor. Firma, insanların şeker hastalıklarını kontrol etmelerini ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak için bisiklet sporunu bir araç olarak kullanma fikriyle doğmuş, profesyonel bir bisiklet takımı olan  takımına sponsor olarak bu önemli misyonun bir parçası olmayı ve farkındalık yaratmayı da başarıyor. 20 farklı ülkeden 100 sporcuyu barındırmakta olan Novo Nordisk takımı, sporcularının tamamı şeker hastası olan dünyanın ilk takımı olma özelliğini taşıyor.

NOVO NORDISK CANADA INC. - Team Novo Nordisk

Orbea Türkiye, İstanbul Göztepe’de bulunan konsept mağazasıyla hizmet vermeye başladı. Orbea Türkiye ekibi, kendilerine yaşam enerjisi katan bisiklet ve doğayı bir araya getirerek kullanıcılarının üst düzey bir deneyim yaşamalarını hedefliyor. Ekip, aynı zamanda kullanıcılarının ihtiyaçlarını keşfetmelerini, kendileri için en doğru bisikleti seçmelerini, gönül rahatlığıyla kullanabilmelerini ve kullanım sonrası güven duydukları şekilde hizmet alabilmelerini amaçlıyor.

orbea-türkiye (10)

 

Mağazalarında güvenilirliği, tasarımı ve kalitesi üst düzey Orbea bisikletlerle birlikte, kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap bulabildikleri, evlerindeki enerjiyi hissedebildikleri ve farklı sorularına yönelik çözümler yaratabildikleri bir atmosfer sunuyor. Ayrıca yine kendileri için enerji kaynağı olan ilişkilerini bisiklet sporu ve doğa ile güçlendirmeyi, “babalar ve çocukları”, “anneler ve çocukları” gibi temalarla bunu desteklemeyi hedefliyor.

orbea-türkiye (4)

Bu dinamik ekiple ve Orbea bisikletlerin kalitesi ve farkıyla Türkiye’ de ilk tanışanlardan olmak isterseniz vakit kaybetmeden mağazayı ziyaret etmenizi öneririz.

Detaylı bilgiye ve son haberlere Orbea Türkiye’nin Facebook sayfasından ya da Twitter hesabından ulaşabilirsiniz.

Orbea Türkiye’ nin harita konumu :

 

Yazar Hakkında :

1 Comment to “Dünya Markası Orbea Bisikletler Artık Türkiye’ de”

Bir Yorum Yazın