Bisikletcim.com’da Sezon Sonu İndirimleri Devam Ediyor!

23/01/2013  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme ), Sponsorlu Haberler

 

 

İlk olarak 1985 yılında faaliyet göstermeye başlayan firma, Türkiye’ de bisiklet sektörünün en eskilerinden sayılıyor. Orta Anadolu’ da kurulan şirket zamanla bir çok bisiklet markasının distribitörlüğünü aldıktan sonra bölge de 5 adet mağaza açtı ve bir çok markanın satışını mağazalarında sürdürmekte. 2006 yılında ise şirket ve ülkemizde dönüm notası sayılabilecek bir kararla Bisikletcim.com‘ u kurarak, internet üzerinden sanal mağazacılık faaliyetlerine başlayarak Türkiye’ deki bisiklet odaklı ilk sanal mağazanın kuruluşunu da gerçekleştirdi. Firma aynı zamanda internet üzerinden en çok ürün satışı yapmaktaki iddiasını da sürdürüyor,  ayrıca arama motorlarında Türkiye’de alanında şuan en üst sırada olmaya devam ediyor.

 

[View:http://cyclingtr.com/cfs-file.ashx/__key/CommunityServer.Components.UserFiles/00.00.00.21.02.Eklenen+Dosyalar/7026.bisikletcim.swf:210:115]

 

Ülkemizde ve dünyada bilinen birçok bisiklet markasının bayiliğini yapan firma, 4000 m2′ lik kapalı alan ile  Anadolu’ daki en büyük tesislerden birinde hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca firma internet üzerinden satışlarda hızlı sevkiyat ve yeterli stoğun önemini kavrayan bisikletcim.com bu konularda da oldukça gelişmiş bir konumda. 

 

Stoğunda, yol bisikleti, dağ bisikleti, şehir bisikleti, özel amaçlı bisikletler, yedek parça, aksesuar, çocuk bisikletleri, bisiklet giyimi gibi stoğunda bulundurduğu ürünlerin yanı sıra motorsiklet satışı da yapmakta. 

 

İnternet üzerinden satışta güvenli alışverişin önemini bilen firma, kredi kartı ile ödemelerde 128 bit şifreleme sistemini kullanıyor. Aynı zamanda kapıda ya da havale ile ödeme yapabildiğiniz ürünler ise gerekli güvenlik kontrollerinin yapılmasının ardından 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmekte.

 

Firma aynı zamanda, bisiklet sporunun ülkemizde hak ettiği yerlere ulaşabilmesi ve bisikletin karne hediyesi değil de bir yaşam stili olarak algılanması için çalışmalarını da sürdürmekte. Bu konuda yapmış olduğu en büyük atılım ise firmanın kurmuş olduğu yıldızlar kategorisinde yarışan bisiklet takımı. Halen aktif olan bu takım kuruluşundan kısa bir süre sonra muhtelif başarılara da imza atarak, spora verilen desteğin önemini de göstermiş oldu. 

 

Ayrıca, bisiklet kullanımın arttırılması ve insanların bisiklet konusunda daha bilinçli hale gelmesini hedefleyen bisikletcim.com, her yıl bisiklet şenlikleri düzenliyor.

 

Bisikletcim.com’ da şu anda size sezon sonu indirimi günleri başladı. Firmanın geniş stoğunda bulunan bir çok üründe büyük indirimler mevcut. Bu ürünlerden bazıları ise şöyle;

 

Salcano Insomnia 301 Deore 

Normal Fiyatı: 1.616 TL

Bisikletcim.com’ da: 1.550 TL

 

 

Kron XC 2000

Normal Fiyatı: 1.321 TL

Bisikletcim.com’ da: 1.250 TL

 

 

Sedona 601

Normal Fiyatı: 1.118 TL

Bisikletcim.com’ da: 1.090 TL

 

 

Carraro CR Race 32

Normal Fiyatı: 1.534 TL

Bisikletcim.com’ da: 1.340 TL

 

 

Giant Chill Eldiven 

Bisikletcim.com’ da Fiyatı: 68.27 TL

 

 

Deuter Trail Bisiklet Çantası

Bisikletcim.com’ da Fiyatı: 200 TL

 

 

Selle Italia Sele SLK Gel

Bisikletcim.com’ daki Fiyatı: 222 TL

 

 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın