Bisiklet.com’un Bisiklet Kazanan Talihlisi Belli Oldu

19/05/2014  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme ), Sponsorlu Haberler

 

2009 yılında yayın hayatına başlayan, Türkiye’nin en geniş kapsamlı Bisiklet ve Triatlon Haber Portalı ve Türkiye’yi yurt dışı yarışlarda Bisiklet.com‘un sağladığı güçlü sponsorluk desteği ile temsil eden  Cyclingtr.com’un, yeni yayın yılına özel hediyelerle giriyoruz. 7. yılına giren Cyclingtr.com’un ana sponsoru, Türkiye’nin Bisiklete özel ilk Güvenli Online Alış-Veriş(G.O.A) Merkezi Bisiklet.com katkılarıyla gerçekleştirilen  “3 Adımda Bisiklet Kampanyası“, bugün şanslı talihlinin belirlenmesi ile neticelendi.

 

Bisiklet ve bisiklet parçalarında, kullanıcılarına güvenli alış ve güvenli satış imkanı sunan Bisiklet.com, tüm bisiklet severleri sanal alışveriş risklerine karşı koruma bilinci ile kurulmuş, size özel alış-veriş merkezi olarak, katkılarınızla büyümeye devam ediyor. Türkiye’de Bisiklet’i geliştirmek, sıfır ve ikinci el ürünlerde, satıcı ve tüketiciyi koruma temelinde büyük bir ihtiyacı karşılayan Bisiklet.com bu kez Cyclingtr.com’un yeni yayın yılında, yeniden Bisikletli olmanın ayrıcalığını yaşatıyor.

 

bisiklet.com-GOA

 

 

7 Nisan 2014 Pazartesi günü Saat 20:00’de başlayan kampanyaya yoğun ilgi gösteren bisiklet severlere katılımları için teşekkür eder, 18 Mayıs’ta saat 00:01’de sona eren kampanyamızın ödül kazanan talihlilerini tebrik ederiz.

 

vass_bisikletcom

qqiffynu

 

 

 

 

“3 Adımda Bisiklet Kampanyası” nda Ödül Kazanan Talihliler:

 
25. kişi : Ömer Aydoğan – Kampanyaya Katıldığı  Katıldığı Şehir:ı Antalya
Göstergeli Pompa + Zil

50. kişi : Yasemin Kaldırımcı – Kampanyaya Katıldığı  Katıldığı Şehir: İzmir
Göstergeli Pompa + Ön Işık

75. kişi : Kaya Palancılar – Kampanyaya Katıldığı  Katıldığı Şehir: Ankara
Göstergeli Pompa + Arka Işık

100. kişi : Yusuf Alperen Şenkal – Kampanyaya Katıldığı  Katıldığı Şehir: Giresun
Ümit Hacker Bisiklethacker-ümit-bisiklet

 

 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın