Bisiklet.com İnternetten Alışverişe Yepyeni Bir Soluk Getiriyor

11/06/2013  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme ), Sponsorlu Haberler

 

 

Bisiklet  ve bisikletin içerisinde olduğu her şeyin güvenle alınıp satılabileceği  Bisiklet.com, alışverişte bisiklet meraklılarının sınırlarını zorluyor. Yakında Beta yayınından da çıkacak olan Bisiklet.com, bisiklet ekonomisinin Türkiye’de gelişmesine çok şey katacak.

 

Bisiklet.com, internet ortamında daha da görünür olmak isteyen tüm firmalara, ayrıca sıfır  veya ikinci el bisiklet ve bisiklet parçalarıyla ilgilenen bireysel satıcı ve alıcılara artık yepyeni imkanlar sunuyor; G.O.A., yani Güvenli Online Alışveriş Sistemi ile kullanıcılarına çok daha güvenli bir ilan ve alışveriş platformu sağlıyor. Satılan ürünlere sosyal medya desteği de veren Bisiklet.com‘da alışveriş yapmak oldukça keyifli ve kolay.

 

Hem satıcıların hem de alıcıların internet ortamında rahatça ve güvenle alışveriş yapabildiği Bisiklet.com, kullanıcı dostu arayüzü ve arama kolaylığı sağlayan kategorileri ile artık tüm bisiklet severlerin hizmetinde.

 

Bisiklet.com’da ödemeler için kullanılan G.O.A. (Güvenli Online Alışveriş) sistemi, yapılan alışverişlerde alıcı-satıcı arasında güvenli ödeme, ürün teslimi, takibi ve onay süreçlerinin elektronik ortamda kolayca takibinin yapılabilmesini sağlayan bir sistemdir. Ayrıntılar için lütfen aşağıdaki resme tıklayınız.

 

 

Alıcılar için Bisiklet.com

 

Bir tek ürün almak için birçok siteyi dolaşmak zorunda kalmak, internetten alışverişin belki de en sıkıcı yanı. Artık bunun bir çözümü var; ister sıfır ister ikinci el olsun, bisiklete dair aradığınız her şeyi ve farklı mağaza alternatiflerini Bisiklet.com’da bulabilir ve G.O.A. sistemi, koşulsuz iade güvencesi ve ürün karşılaştırma gibi özellikler sayesinde risksiz alışverişin keyfine varabilirsiniz. G.O.A. sistemiyle paranız güvence altındadır; ürüne dokunmadan ödeme yapmazsınız, böylece risk almazsınız. Satıcının belirtmiş olduğu nitelikler dışında bir ürün elinize ulaşırsa, ürünü geri gönderir ve işlemi iptal ederek ödemenizi G.O.A havuzundan geri alabilirsiniz. Ayrıca tüm işlemlerinizi, üyelik işlemi sırasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gelen bilgi mailinden takip edebilirsiniz.

 

 

Satıcılar için Bisiklet.com

 

Eğer siz de sıfır ya da ikinci el ürünlerinizi şu an ulaştığınızdan daha fazla tüketiciye ulaştırmak ya da farklı kollardan yeni müşteriler edinmek ve satış yapmak isterseniz, Bisiklet.com’u kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bisiklet.com’un size sağlayacağı en büyük avantajlardan biri de, sitenin sahip olduğu güçlü domain adı ve SEO (Search Engine Optimization)’ya uygun olarak hazırlanmış içeriği sayesinde, mağazanızın ve ürünlerinizin arama motorlarında üst sıralarda çıkacak olmasıdır. Elinizdeki bisiklet ve bisiklet parçalarını, bisiklet severlerin alışveriş anlayışına yeni bir soluk getiren Bisiklet.com’da satmak için, öncelikle ücretsiz olarak üye olmanız gerekiyor. Daha sonra ister sadece ilan vererek isterseniz de mağaza açarak satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bisiklet.com’daki ilan verme olanakları:

 

 

Standart ilan: 6 aya kadar ücretsiz; 1 yıllık ilan bedeli 0,50 TL

Süper ilan: 6 aya kadar ücretsiz; 1 yıllık ilan bedeli ise 2 TL

Mega ilan: 1 aya kadar ücretsiz; 3 aylık ilan bedeli 2,25 TL; 6 aylık ilan bedeli 5 TL; 1 yıllık ilan bedeli ise 8 TL

 

Eğer sadece ilan vermekle kalmayıp ürünlerinizi bir mağaza konsepti içinde satışa sunmak isterseniz de Bisiklet.com size, açılışa özel kampanyasıyla, büyük bir kolaylık sunuyor:

 

 

Seçenek 1: Bisiklet.com’a G.O.A. sistemini kullanarak 50 adet ürün ilanı girdiğiniz taktirde, 6 ay boyunca kullanabileceğiniz, normalde ücreti 180 TL olan bir Standart Mağaza açma hakkı kazanırsınız. Mağazanıza, açılışından itibaren 6 ay boyunca dilediğiniz kadar ürün ilanını G.O.A.’lı ya da G.O.A.’sız olarak koyabilirsiniz. Bu seçeneği seçmeniz durumunda, herhangi bir G.O.A.’lı ürününüz Bisiklet.com üzerinden satıldığında, satış fiyatının %5’i G.O.A. komisyonu olarak Bisiklet.com tarafından kesilir ve ödeme tarafınıza 7 iş günü içinde ulaştırılır.

 

 

Seçenek 2: Bisiklet.com’a G.O.A. sistemini kullanarak 100 adet ürün ilanı girdiğiniz taktirde, 6 ay boyunca kullanabileceğiniz, normalde ücreti 280 TL olan bir Süper Mağaza açma hakkı kazanırsınız. Mağazanıza, açılışından itibaren 6 ay boyunca dilediğiniz kadar ürün ilanını G.O.A.’lı ya da G.O.A.’sız olarak koyabilirsiniz. Bu seçeneği seçmeniz durumunda, herhangi bir G.O.A.’lı ürününüz Bisiklet.com üzerinden satıldığında, satış fiyatının %5’i G.O.A. komisyonu olarak Bisiklet.com tarafından kesilir ve ödeme tarafınıza 7 iş günü içinde ulaştırılır.

 

Bisiklet.com’un tüm hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve Bisiklet.com’a hemen üye olmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Bisiklet.com’da üyelik, alışveriş veya  herhangi bir problem ile karşılaştığınızda destek@bisiklet.com ‘ a mail atarak yardım alabilirsiniz.

 

 

 

 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın