3 Adımda Hediye Bisiklet Kampanyası

08/04/2014  //     //  Sponsorlu Haberler

 

Cyclingtr; Türkiye’de bisiklet ve triatlon sporlarına verdiği katkı, müsabakaların detaylı arşivlendirilmesi ve 2009’dan bugüne, müsabakaların tarihini kayıt altına alma konusunda verdiği özverili çalışmaları ile 7.yılına sürprizlerle giriyor. Türkiye’nin bisiklet ve triatlon’a özel, ilk ve tek güvenli alışveriş sitesi olarak Bisiklet.com, Cyclingtr.com ana sponsoru olarak katkılarına devam edecek ve üyelerine, Cyclingtr.com’un 7.yılı kutlaması onuruna kapmanya ile destek verecektir.

 

Sıfır ve ikinci el ürünlerde internetten alışverişi güvenli kılmaya, kötü sürprizlerle karşılaşılmasını önlemek amacıyla oluşturulan özel platformda, alıcı ve satıcı olarak sizler de yer alabilir, 3 adımda ödül için şansını deneyebilirsiniz. 7 Nisan’dan itibaren; facebook beğenisini yapıp, Bisiklet.com’a üye olan kullanıcılardan şanslı 100. üye hediye bisikletini almaya hak kazanacak. Kampanya detayları;

 

3adimdabisikletkazan-small

 

2009 yılından bu güne triatlon, yol bisikleti, dağ bisiklet ve diğer ilgili branşlara hizmet verip sektöre katkı sunan Cyclingtr.com‘ un 7.yılına özel düzenlenmiş olan bir kampyanyadır. 7 Nisan 20:00‘ de başlayacak olan kampanya 18 Mayıs 00:01′ de sona erecek ve 19 Mayıs‘ ta kazanan kişiler açıklanıp, ödülleri gönderilecektir.
Facebook sayfamızı beğenip, sitemize kayıt olan 100. kişi bir adet Ümit Bisiklet Hacker modeli bisiklet kazanacak, her 25. üyeye ise sürpriz ödüller gönderilecektir.  Üye sıralamaları bisiklet.com sitesinin üye listesi baz alınarak yapılacaktır.
Herkese bol şans dileriz.
Kampanya katılım şartlarını aşağıda bulabilirsiniz.
Kampanya Katılım Koşulları
1- Kampanya 07 Nisan 2014 (saat 17:00) – 19 Mayıs 2014  (saat 00:01) tarihleri arasında Bisiklet.com tarafından düzenlenmektedir.
2- Kampanya tarihleri arasında “www.facebook.com/bisikletcom” facebook sayfasını beğenen ve “www.bisiklet.com” sitesine üye olanlar geçerli olacaktır. Kişilerin her iki sayfaya da gerçek kimlikleri ile üye olmaları facebook ve bisiklet.com üzerindeki isim soyad birbiriyle tutarlı olmak zorundadır.
3- Kampanyaya katılım ücretsizdir.
4- Kampanyaya katılım 18 Mayıs 2014 gecesi saat 00:01 da tamamlanacak olup, zaman hesabı GMT +2 zaman dilimine göre yapılacaktır.
5- Kazanan üyemiz 19 Mayıs 2014 günü www.bisiklet.com sitesi üzerinden açıklanacaktır.
6- Facebook sayfamızı beğenip, sitemize kayıt olan 100. kişi bir adet Ümit Bisiklet Hacker modeli bisiklet kazanacak, her 25. üyeye ise sürpriz ödüller gönderilecektir.  Üye sıralamaları bisiklet.com sitesinin üye listesi baz alınarak yapılacaktır.
7- Bir kişi yalnızca bir kez katılabilir. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Kazanılan ödül yerine nakit para, çek, değerli maden vb. şeyler istenemez.
8- Bisiklet.com, mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Bisiklet.com kampanya boyunca katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobile ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini ve kazandıkları hediyeleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
9- Kampanya ile verilecek hediyenin kargo masrafları alıcıya aittir. Kazanan isterse hediyesini İzmir Güzelbahçe ofisimizden elden teslim alma hakkına sahiptir.
10- Katılımcıların kayıt için talep edilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Yanlış verilen bilgiler sebebiyle ulaştırılamayan hediyelerden Bisiklet.com sorumlu değildir.
11- Kampanyaya Bisiklet Ajans çalışanları ve 1. dereceden yakınları katılamaz.
12- 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül kazanamazlar.
13- Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, işbu kullanım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını, kabul, beyan ve taahhüt ederler.

 

 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın