Pro Cycling Manager 2012’nin Nefes Kesici Ekran Görüntüleri

02/06/2012  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

 

Oyun sektörünün günümüzdeki yüksek teknoloji oyun konsollarında bisiklet heyecanını en iyi yaşatan oyunu olan Pro Cycling Manager, 2012 yılı için hazırladığı oyunun ekran görüntülerini takipçileri ile paylaştı. Oyunun stratejik ve son sezon takım ve takım kadrosundaki isimler ile kendi takımınızı seçip sportif direktör olabilirsiniz. Yarışmak istediğiniz yarışı, etabı ve takımı seçip takım kadrosunu o yarışa göre oluşturduktan sonra stratejiyi uygulamak ve başarı size kalmış. Kategorisindeki en iyi kurguya sahip Pro Cycling Manager oynayan biri olarak oyunu kaçırmamanızı tavsiye ederim. 2010 Fransa Bisiklet Turuna özel çıkan sürümü ile Pro Cycling Manager kendini ispatlamıştı.

 

 

2011 sürümünde grafik kalitesini ciddi oranda arttıran oyunun 2012 sürümünde grafik çıtasını daha da yükselttiği ekran görüntülerinden net görülebiliyor. Açıkçası detayındaki geliştirmelerin düzeyini görmek için sabırsızlanıyorum. Yapımcı şirket, Cyanide Studios’un normalden birkaç ay önce yeni sürümü paylaşması önceki yıllardaki uzun süreli bekleyişin yerine fanatiklerini heyecanlandırdı. Stüdyo oyunun resmi websitesini de açtı.

 

 

2012 versiyonunda, uzun süredir bisiklet fanatiği olan ve yeni ilgilenmeye başlayanlarda düşünülerek 81 takım hazırlanmış. Yeni yarışlar, yeni özellikler ve hatta oyun derinliği daha da arttırılarak, sonraki sezon için yetiştirilecek sporcu seçilebilecek. Ayrıca multiplayer özelliği ile birçok oyuncunun bulunduğu arenaya sizde oluşturduğunuz takım ile katılıp yarışabileceksiniz. 2012 sürümünde daha gerçekçi sporcu profilleri, yeni görüntü detayları ve detaylardaki başarılı grafiği ile bu sene daha da ses getireceği kesin.

 

 

 

2012 Pro Cycling Manager’ın PC sürümü bulunuyor. Haziran ayı sonunda Stüdyonun açtığı oyunun resmi sitesinden ulaşılabilir olacak. Şimdilik yeni sürümün nefes kesici ekran görüntülerine göz gezdirip gün saymaya başlamak kalıyor.

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın