Hangi Takımı Tutuyorsunuz? 2012 – Ankete Katıl

26/11/2011  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

 

 

 

 

 

Sizin de gördüğünüz gibi ana sayfamızda olan ve bazı sayfalarımızdan da ulaşabileceğiniz “Hangi Takımı Tutuyorsunuz?” başlığında bir anketimiz var, bu anketi tıklamak için Cyclingtr.com’a üye olmanız gerekmiyor, istediğiniz kadar tıklayabiliyorsunuz. Ancak bu süre yılbaşında yani 31-12-2011 de saat 00:00 da bitiyor.

 

Taraftarı en çok çalışan ve kazanan takımın bir hafta boyunca CTR’nin  bütün ana sayfa fotoğraflarında o takıma ait fotoğrafları olacak ve o takım hakkında yapılan haberler bu fotoğraflarda linklenecektir.

 

 

 


Takımınızı Ctr’nin tüm sayfalarında görmek istiyorsanız. Ana Sayfa anketimizi sürenin sonuna kadar tıklayınız.


 

Ayrıca Ana Sayfa anketini kazanan takımın dışında sadece Cyclingtr.com üyelerinin bir kez tıklayabileceği forum sayfamızdaki  bu ankette tutuğunuz takımı işaretleyiniz. Üyelerimizin sadece bir kez tıklayarak kazandırabilecekleri takımın taraftarı olan üyelerimiz arasından  bir üyemize tuttuğu takımın suluğu CTR’ tarafından hediye edilecektir.

Bu taraftarlar arasından hangisine, suluğun nasıl verileceği anket bitiminde ilan edilecektir. Buradaki anketin bitim tarihi  10.01.2012

 

 

 

 

 

 

Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

  • Konya Torku Şeker Spor
  • BrisaSpor
  • ManisaSpor Cycling Team

 

 

 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın