Gucci Yeni Kollesiyonunda Bisiklet Severleri Unutmadı

21/11/2011  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

 

 

Hermes’in başı çektiği bisiklet modasına Gucci’den son yıllarda atak gelmeye başladı. Moda yarışında 2008 modeli ile büyük ilgi toplayan Gucci pazar payından memnun olmuş ki yeni sezonda kask, eldiven ve suluk ile yelpazesini genişletti. Gucci’nin moda üzerindeki hakimiyetine Gucci’nin kendine has renkleri ve imzasıyla moda sever bisiklet kullanıcılarına alternatif olarak geldi. Günlük yaşamda bisikleti aktif kullanan bisikletseverlerin günlük kıyafetleri bisiklet formasına tercih etmesi de moda dünyasının dev isimlerini harekete geçirdi.

 

 

İşte Gucci’nin yeni sezona girdiği kask modeli. Siyah ve beyaz renklerinde pazara girdiği süper şık kasklar üzerinde Gucci renkleri ve imzası mevcut. Her iki renkten medium ve large boy olmak üzere iki seçenekle satışa başladı. Kaskların satış fiyatı ise 890 dolar.

 

Güncel yaşantı içerisinde eldiven modellerinde de moda dünyasında başarılı çizgisini bisiklete taşımaya karar veren firma bisiklet severler için de ürün yelpazesine bisiklet eldivenini katmış.

 

 

Naylon kumaş materyaline ek olarak avuç içi destek pedleri unutulmamış. Medium-Large-XLarge olarak 3 beden seçeneğinde satışa sunulan Gucci imzalı eldivenlerin satış fiyatı 305 dolar.

 

 

Elbette parmaksız eldiven de alternatif olarak kullanıcılara sunulmuş. Yazlık modelin kumaşı pamuklu forma kumaşı, yine Gucci imzalı ve Gucci renk etiketi taşıyor. Moda kendini belli ediyor. Kullanıcısına parmak havalandırma deliklerinin fazlalığı rahat bir sürüş vaad ediyor. Avuç içi destekli, yan kesim ve dikişleri rahat eldivenin satış fiyatı 250 dolar. Small’dan x-Large’a kadar 4 ayrı bedende satılıyor.

 

 

 

Bu yıl ürün yelpazesine katılan diğer ürün ise tek renk siyah olarak satılan Gucci imzalı suluk. Suluğun satış fiyatı ise 105 dolar. Su akış oranı ayarlanabilir suluğun moda takipçileri için bisiklette özlenen moda kavramına dünya genelinde dönüş yapıldığını görmek güzel.

 

Gucci’nin 2008 yılı serisindeki bisiklet modası kolleksiyonu ise büyük ilgi görmüştü.

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın