Follow the Women (Türkiye) 2009 Organizasyonu

24/05/2009  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

Merhabalar,

Ekibinde yer aldığım bir proje ile ilgili desteğinizi bekliyorum. Kısaca aşağıdaki gibi özetleyebilirim projemizi. 8-21 Ekim 2009´da Lübnan´dan Filistin´e kadar pedal basıyor olacağız, bunun için de güzel bir nedenimiz var, Orta Doğu Barışı.. Ne dersiniz?

KADINLARI İZLE projesi, Orta Doğu bölgesindeki mevcut duruma ve bu durumun kadınlar ve çocuklar uzerindeki olumsuz etkilerine karşı farkındalığı arttırma amacını güden uluslararası bir projedir. 8-21 Ekim 2009 tarihleri arasında Lübnan’dan Filistin’e kadar sürecek bu bisiklet sürüşüne 30´un üstünde ülkeden 300´ün üzerinde kadının katilimi beklenmektedir.

Bugüne dek proje, KADINLARI İZLE adında uluslararası bir organizasyonun kuruluşuna öncülük etmiştir. Organizasyon hali hazırda Orta Doğu’daki kadın ve çocukları desteklemek amacıyla maddi yardım, medya ilgisi ve farkındalık sağlamıştır. Sağlık hizmetleri ve psikolojik danışmanlık sağlanmasına destek olmuştur. Aynı zamanda tüm dünya kadınları arasında genişleyip büyüyecek bir “destek ağı” oluşturmuştur.

Projenin Türkiye adresine http://www.ftwturkey.blogspot.com ´dan ulaşabilirsiniz. Bize katılmak isteyen arkadaşlarımız mail adreslerini iletirlerse yahoogroup´muza ekleyebiliriz. Kadınlar kadar erkeklerin de her türlü desteğine ihtiyacımız var, lojistik, malzeme, antrenman, sponsorluk, aklınıza gelebilecek her türlü destek için, ya da sadece bölgeyi tanıyan arkadaşlarımızın önerileri için bile olsa lütfen özellikle yurt dışı sürüş tecrübesi olan arkadaşlarımızın bizimle iletişime geçmesini bekliyoruz.
Doğrudan benimle bağlantı kurmak isteyenler de 0 505 430 64 02 & 0 544 975 85 00´ı kullanabilirler.

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın