Fit & More, Bostanlı’ nın Yeni Spor Merkezi Açıldı

17/12/2013  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

 

 

 

Fit & More Spor Salonu‘ nun açılışı, İzmir, Karşıyaka/Bostanlı‘ da yapılan kokteyl ile birlikte yapıldı. 5 Kattan oluşan bir kompleks ile birlikte hizmete giren merkezde, üyeler, hepsi birbirinden yeni fitness makineleri ve uzman eğitmenler eşliğinde sportif aktivitelerini yerine getirebilecekler.

 

Spor salonunun en önemli özelliklerinden biri ise, her katta farklı kesime uygun dizaynın olması. İlk iki kat tamamen fitness için ayrılırken, salonun üçüncü katı daha çok vücut geliştirmeye yönelen sporcular için ayrılmış. Bir üst katta yer alan pilates, zumba ve spinning salonları ise, spor salonuna gelen üyelerin, farklı alanlara yönelmelerini sağlıyor. Fit&More yalnızca bir fitnees merkezi olarak değil kelimenin tam anlamıyla spor kompleksi olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

Spor salonunun en üst katı ise uzak doğu sporlarına ayrılmış. Ancak bu kısım henüz aktif olmadığından önümüzdeki günlerde üyelerin hizmetine girecek. Ayrıca Fit&More’ u diğer spor salonlarından ayıran bir diğer özelliği ise, kompleks içerisinde saunasının bulunması. Bu sayede üyeler sportif aktivitelerinin ardından sauna keyfi ve ardından duş keyfi de yaşayabilecekler.

 

 

 

Salonu’ nun açılışı ise renkli görüntülere sahne oldu. Açılışın ardından verilen kokteylde davetliler, spor salonunu çok beğendiklerini, bu tarz merkezlerin sayısının artmasının çok önemli olduğundan bahsettiler. Bir çok kişi salona üye olmayı düşündüğünü de belirtti. Özellikle salonun kademe kademe farklı amaçlarla gelenlere hizmet için özel olarak ayrılmış katlardan oluşmasının oldukça hoşlarına gittiğinden söz ettiler.

 

 

Fit&More’ un ortaklarından Aykut Erken‘ in de bir profesyonel bisiklet sporcusu olması nedeniyle, açılışta bisiklet camiasının önemli isimleri de yer aldı. Özellikle spinning salonundan yararlanmak isteyecek üyeler, böylelikle bisiklet performanslarını profesyonel eğitmenler sayesinde arttırabilecek, isterlerse bisiklet ve triatlon sporcusu olma yolunda önemli mesafeler kaydedebileceklerdir.

 

 

Bostanlı’ nın genel sorunu olan park sorunu yaşamak istemeyen üyeler, spor merkezinin Vale hizmetinden de faydalanabilecekler.

 

 

 

 

 

 

Fit&More’ un Adresi: Bostanlı Mahallesi 1809 Sokak No:27  

Karşıyaka/İzmir

İletişim için: 0533 304 27 89        


Daha Büyük Görüntüle

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın