Dünyanın İlk Karbon Nötr Bisiklet Organizasyonu Şavşat MTB CUP 2011 Araç Listeleri

04/04/2011  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

 

 

Bu sene ilk defa Artvin 16 Nisan 2011 de uluslararası düzeyde
(Class 2- XCO ) doğa cenneti Şavşat’ta Uluslararası Artvin Şavşat Dağ Bisikleti Yarışı düzenleniyor.  3M Enerji A.Ş. ve Elit A.Ş., Myclimate, Salcano sponsor olduğu GSGM, Artvin Valiliği, Şavşat Kaymakamlığı  Türkiye Bisiklet Federasyonunun katkılarıyla düzenlenecek olan yarış için organizasyon komitesi Ankara ve istanbul’dan araçlar kaldırmaktadır.

   Şavşat”ta festival havasında gerçekleşecek olan bu önemli organizasyon Dünya’nın ilk Karbon Nötr Bisiklet Organizasyonu olacaktır. Ayrıntılar yakında…

 

Toplam 9760 Eıuro para ödüllü yarışıa sporcuların katılımı için hala vakit var.

     Bu yarışa hala katılabilirsiniz ve kayıtlar devam etmekdedir, kayıt için tıklayın. 

 

                                          
                                   
                                                          Sporcular İçin UyarılarLütfen 15 yaş altı başvuru yapmayın. Yaptığınız başvuruları mail adresinden iptal edin.
– Havalar şuan sıcak ama lütfen Doğu Karadeniz Bölgesine geldiğinizi unutmayın. özelliklede akşam üstü çok serinliyor.
– Otobüste gelecekler yanlarına fazla eşya almasınlar. Bagaj problemi var.
– Lütfen yedek jant getirmeyin. Otobüse alınmayacaktır.
Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

 

Araç listelerindeki son durum Aşağıdaki gibidir.
Listelerdeki düzeltmeler ve itirazlar için lütfen sirnacaziz@gmail.com adresine mail göndeririniz.

 

 

İSTANBUL – ŞAVŞAT / ŞAVŞAT – İSTANBUL OTOBÜS LİSTESİ

1

Hamza KANSIZ

Rize Gençlik ve Spor Kulübü

2

Merve Pelin BAYRAM

3

Oğuz ÖZÇELİK

4

Ömer Faruk KANSIZ

5

Cem ANAMURLUOĞLU

6

Arif BÜYÜK

7

Mustafa DEMİR

8

Muhammet ÇEVİKER

9

Furkan AYDIN

10

Semra YETİŞ

İstanbulspor Kulübü

11

Volkan KÜLTEPE

12

Fatih BÜYÜKBALCI

13

Ahmet Faruk ŞENORMANCI

14

İsmet AYKUT

15

Bülent BİRSON

16

Ömer Faruk UYGUR

Büyükçekmece Spor Kulübü

17

Muhammet Furkan TÖRER

18

Yiğit TOSUN

19

Oğuz ÇELİK

20

Nihat AKKAN

21

Yavuz KİLİM

Bursa Nilüfer Spor Kulübü

22

Ali SÜNNETÇİ

23

İsmail İSSİ

24

Tolga AKDENİZ

25

Gökhan UZUNTAŞ

26

Banu FURUNCU

Kocaeli Gençlik ve Spor Kulübü

27

Mustafa UÇAR

28

Ayris IŞIK

29

Mustafa KADIOĞLU

30

Sefa BÜLBÜL

31

Mehmet BOZDEMİR

32

İbrahim KADIOĞLU

33

Tufan SAĞNAK

İstanbul Gençlik ve Spor

34

Yasin KAPLAN

35

Aykut SUBAŞI

36

İlhan Erdinç TÜRKYILMAZ

37

Yunus Emre YILMAZ

38

Orhan MAMADOV

39

Kerim BABACAN

Çorum Belediye Spor

40

Ali İHSAN

Ferdi

41

Turgut Kamil KILIÇASLAN

42

Mert BAĞCILAR

43

Yetkin PALGIN

44

Yüksel TİRYAKİ

45

B.Tamer KÜÇÜKİSLAMOĞLU

46

Samet CEYLAN

47

Ömer EKŞİOĞLU

48

Ceyhun ŞANLI

49

Fatih BALTA

50

Volkan ÖĞDÜM

51

Yüksel DEMİRAL

Yedek

52

Yedek

53

 

 Yedek

54

 

 Yedek

55

 

 Yedek

 

ANKARA – ŞAVŞAT / ŞAVŞAT – ANKARA OTOBÜS LİSTESİ

 

1.Batuhan YUMAKLI – Gelibolu Yıldız Spor Kulübü
2. Alparslan TURGUN
3.Cengiz ÖZKAN
4.Murat YILMAZER
5.Fatih AVCI
6.Veronika BLAHOVA
7.Sıdıka YUMAKLI
8.Selim PEK – Anadolu Üniversitesi
9.Mark DANİEL
10.Ali Osman KARA
11.Murat GENCER – Aksaray Gençlik ve Spor
12.Mahmut SERT
13.Erdem SAĞBİLİ – Dumlupınar Üniversitesi
14.Serdar BÖLÜKBAŞI
15.Ayşe KOKLUK
16.Kemal AKKAÇ
17.Nilay ALDEMİR
18.Sefa KÖKSAL – Ferdi
19.Zülfü KARABULUT – Atlantik Spor Kulübü
20.Burak YILDIZ – Kütahya Gençlik ve Spor Kulübü
21.Fatih KOÇAK
22.Furkan DURU
23.Şafak UYSAL
24.Derviş KIZILTEPE – Büyükçekmece Spor Kulübü
25.İsmail ODABAŞOĞLU
26.Mustafa ŞİRİN – Alanya Doğa Sporları Kulübü
27.Emre ÇEVİKER
28.Kazım Serkan ARSLAN
29.Doğukan KILIÇ
30.Yunus YETKİN
31.Erol Can YARAŞ – Alanya Belediye Spor Kulübü
32.İrem ASLAN
33.Halil KORKMAZ – Ankaragücü Spor Kulübü
34.Oğuz DENİZ – Ferdi
35.Berat ATIŞ
36.Mehmet Cemal YILDIZ
37.Fatih ERTÖRÜN
38.Ekrem HACIOĞLU
39.Batuhan Fevzi ÖZŞEN
40.Şeyda TOZDUMAN
41.Cevdet ÖZTÜRK
42.Eren YOLOĞLU
43.Aykut SIĞINDIK
44.İsmail ELÇİ
45.Osman ÇOBAN
46.Semican BAYDUR
47.Fatih ÖZBUDAK
48.Mustafa KAYGISIZ
Yedek : Ozan DUMLU
Yedek : Kayhan ARICA
Yedek : İsmail Berat ACEMOĞLU

 

 

Daha fazla bilgi için yarışın resmi sitesini tıklayınız. http://mtb2011.savsat.gov.tr/default_tr.asp

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın