Decathlon Departman Müdürleri Arıyor

18/08/2009  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )
Paylaş

Fransız Spor Mağaza Zinciri Decathlon, Departman Müdürleri Arıyor : 
Ankara (Öncelikli), İzmir, Bursa, Eskisehir, Kayseri, Konya, Antalya, Adana, Mersin, Diyarbakir ve Gaziantep

 

Fransız spor ekipmanları ve perakende markası Decathlon Group, Türkiye pazarına giriyor ve bu süreçte Mart ayında İstanbul Forum kapsamında Türkiye’de ilk mağazasını açıyor.

Decathlon Türkiye açılacak olan  mağazalar zincirinde bisikletle ilgilenen, üniversite mezunu, en az İngilizce bilen adaylar arıyor.

Başvurular için Recruitment.decathlon.com ‘u tıklayınız


French sports equipment and retail brand Decathlon Group, Turkey is entering the market and in this process in March the first store in Turkey, Istanbul under the Forum is open.

 

The first store will open in Turkey Decathlon about a bike, university graduate, is looking for candidates who has to  know  a language at least English.

Applications for Recruitment.decathlon.com  click here.

 

Invest in all countries where major land purchases and management office open Tekstilkent Trade Center group, with investments in Turkey work is conducted from this office. Turkey Decathlon Group, since 2008 last month to work on land development is ongoing.

 

In 1976, it was established in France the city of Lille’s Decathlon Group’s, from trekking to the mountain climbing, skiing, fishing, surfing and golf from the various professional and amateur sports for their own 15 different brands are available.


Ar-Ge work in design, production and logistics to the whole process under one roof the group between France, Britain, Italy, Spain, Germany and Belgium also have to invest in 15 different countries are existed.

 

40 thousand employees Decathlon in 2007 was 5.5 billion Euro turnover. In recent years, Romania, Poland, Hungary, such as developing markets are investing in the group’s internet site published job opportunities for Turkey outside of Istanbul in Izmir, Bursa, Ankara, Eskisehir, Kayseri, Konya, Antalya, Adana, Mersin, Diyarbakir and Gaziantep in business in different areas are announced.

 

Click here to contact:

 

Recruitment.decathlon.com


 

 

 

 

Yatırım yaptığı tüm ülkelerde büyük araziler satın alan ve Tekstilkent Ticaret Merkezi’nde yönetim ofisini açan grup, Türkiye’deki yatırımı ile ilgili çalışmaları bu ofisten yürütüyor. Decathlon Türkiye Grubu, 2008’in son aylarından bu yana arazi geliştirme ile ilgili çalışmalarına devam ediyor.

 

 

1976 yılında Fransa’nın Lille şehrinde kurulan Decathlon Group’un, trekkingten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan sörfe ve golfe kadar çeşitli spor dallarında profesyonel ve amatörler için kendine ait 15 farklı markası bulunuyor.

 

 

Ar-Ge çalışmalarından tasarıma, üretimden lojistiğe kadar tüm süreçleri tek bir çatı altında yapan grubun aralarında Fransa, İngiltere, İtalya, İspanya, Almanya ve Belçika’nın da aralarına bulunduğu 15 farklı ülkede yatırımları bulunuyor. 40 bin çalışanı olan Decathlon, 2007 yılında 5.5 milyar Euro ciro yapmıştı. Son yıllarda Romanya, Polonya, Macaristan gibi gelişmekte olan pazarlara yatırım yapan grubun internet sitesinde Türkiye için yayınlanan iş imkânlarında İzmir, Bursa, Ankara, Eskişehir, Kayseri, Konya, Antalya, Adana, Mersin, Diyarbakır ve Gaziantep’te de farklı alanlarda iş ilanları bulunuyor.

 

İletişim için tıklayınız :

Recruitment.decathlon.com

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın