Cyclingtr.com Bir Yaşında

19/05/2010  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

Yayın hayatına 19,Mayıs 2009 da başlayan Cyclingtr.com birinci senesini kutluyor.

 

 

Cyclingtr.com  geçen bir sene içerisinde bir çok ulusal ve uluslar arası spor yarışmalarına, uluslararası bisiklet turlarına organizasyonlara katılmış, Türkiye’de bisiklet ve triatlon sporu adına yapılan her türlü girişimi desteklemiştir.

 

Bu süre içerisinde ulusal ve uluslararası yarışmalar, organizasyonlar ile ilgili sizler için yazılı ve görsel bilgi toplayan Cyclingtr.com bunları size haber ve blog yazısı olarak bilirirken bir yandan da içerik ve yazılımının ileriye  taşımıştır. Çok daha kullanıcı dostu bir internet portalı haline gelmiştir.

 

Aynı anda 250.000 üyenin paylaşım yapabildiği Cyclingtr.com şuan blog yazarları, forum yöneticileri ve moderatörleri, editörleri, galeri yöneticileri, medya takımları, grup,  wiki yöneticilerinin yanısıra  geliştirme ve reklam takımları ile sizler ve sporcular için  için projeler üreten bir site halinde çalışmalarına devam etmektedir.

 

Blog yazarlarımızın 590 ı aşkın blog makale ve yazısıyla bisiklet ve triatlon için üretmeye devam ediyoruz, sayfalarımızın giderek artan ve hak ettiği ilgiyi görmesi bize çalışma azmi vermektedir.

2,060 üyemizin 17,193 konu başlığında 23,177 mesajla katkıda bulunduğu forum kısmımızın hızla gelişmesi biz mutlu etmektedir.

 

Bunun yanısıra wiki sayfalarımızın, grupların, galerilerimizin  yavaş yavaş kullanılıyor olması bizim için  ayrıca bir sevinç kaynağıdır.

 

Atatürk’ü andığımız, gençlerimize armağan olan bu spor bayramı gününde bizimle beraber bir senesini geçiren tüm değerli üyelerimize, izleyicilerimize  teşekkür ederiz.

 

Cyclingtr.com projesi olan bir bisiklet ve triatlon portalıdır.

 

Bizi izlemeye, katkı vermeye devam edin.

 

[View:http://vimeo.com/11708423:550:0:550:0]
[View:http://vimeo.com/7812765:550:0]

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın