Cycling in France Revize Basımı 18 Eylül’ de Kitapçılarda. Cycling in Turkey ?

11/09/2009  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

Lonely Planet yayınlarını kitapçılarda denk gelmişsinizdir. Tüm dünya ülkelerinin kültürel ve güncel haritalarla tanıtımını yapan yayınevinin detaylı turist rehmeri ve ülke ziyareti öncesi ve ziyaret esnasında elinin altında bulunduracağı bir rehber kitaplar serisi. Lonely Planet yayınları ülkemizin ve ayrıca İstanbul’ a özel yaptığı turistik tanıtımının yanısıra Fransa, İtalya, İngiltere, Yeni Zellanda, Vietnam, İskoçya, Avusturalya, İrlanda ve Cuba’ya özel Bisiklet Turizmi Rehberi yayınlamıştır.

 

 

1 Eylül 2009 tarihinde revize edilmiş 2.Baskısı ile Cycling in France Lonely Planet yayınlarında satışa sunuldu. 18 Eylül 2009 tarihi itibariyle kitapçılardan İngilizce basımına ulaşabileceğiniz Fransa Bisiklet Turizmi rehberinde diğer seri Bisiklet turizmi rehberlerinde olduğu gibi eski basımının revize edilmiş güncel rotalar, GPS kayıtlarıyla resmedilmiş yol haritaları ve bölgelerdeki tavsiye edilen konaklama ve restoran bilgileri mevcut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemiz turizminin canlandırılması adına güvenli, GPS kayıtlı haritaların mevcut olacağı böylesi bir kaynağın ihtiyacı sadece ülkemizi ziyaret edenler için değil Türk bisikletseverlerin de ihtiyaç duyduğu kaynaklardan biridir. Önümüzdeki dönemde Türk bisikletseverlerin desteği (sizlerden gelen rota bilgileri) ile sitemizde bir Bisiklet turizmi veri deposu hazırlamayı hedefliyoruz. Kitle ihtiyacının dikkat çekmesi ile Cycling in Turkey gibi bir kaynak için Lonely yayınevinden Traveling Book serisine ek Türkiye Bisiklet Rehberi oluşturulması sağlanabilir. İstek yapılıp biriktireceğimiz rota ve konaklama verilerini paylaşabilir, bizler de Bisiklet Turizmine kaynak olan böylesi bir eser ile Lonely Planet serisi arasına katılabiliriz.

 

Fısıldayarak istemek bizler için zaman kaybı, Birlik olarak öncü olup Cycling in Turkey serisine katılmak biz Türk bisikletseverlerin elinde. Böylesi bir kaynak istermiydiniz ?  Peki biz neden oluşturmuyoruz ?

 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın