Bisikletçiler İçin Bacak Traşı Ürünleri

26/09/2013  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

 Daha önce Bisikletçiler Bacaklarını Traş Etmeli mi? konusu üzerine bir makale yazmıştık. Şimdi sıra hangi ürünlerle bu traşı kolay, keyifli ve hoş sonuçlu hale getirmede, okuyalım; 

Rapha Shaving Cream and Post-Shave Lotion

Shaving Cream, $20; Post-Shave Lotion, $30, Rapha.cc Rapha’nın giyim serisi lüks, konforlu bir hisse sunmalarıyla tanınıyor ve firmanın  cilt bakımı ürünleri, giyim ürünlerinin izinden gidiyor. Çam, biberiye ve lavanta içeriği, klasik traş kremlerinin iç bayıltan kokusunu bastırıyor ve hem bacaklarınız, hem yüzünüz için uygun bir ürün. (erkekler de bayanlar da kullanabiliyor) Krem, bacaklarda yumuşak ve pürüzsüz bir sonuç oluşturuyor ve traş sonrası losyonu da aloe, mentol ve kakao özüyle rahatlatıcı bir etkiye sahip. 

Leg Lube Performance Shave Gel

$9, Leglube.com Hem erkek, hem de bayanlar, duşta veya duş dışında traş için denedikleri süper pürüzsüz Leg Lube ürününü beğeniyorlar. Şeffaf jel, bir bisiklet zincir yağı şişesi içinde satılıyor ve seyahatte işinizi kolaylaştırıyor. Bir damlası ile büyük iş görülüyor. Aloe ve okaliptüs bileşimi, bacaklarda serin, canlı ve sürüşe hazır bir his bırakıyor.  

Zevlin Leg Shave Cream

$17, Zevlin.com Zevlin traş kremi, iddia ettiği verimli çalışması için bol su gerektirmeyen süper kaygan formülüyle traş bıçağının yakan hissini ortadan kaldırıyor. Lavanta özüyle, antibakteriyel özelliğe, Aloe ve Shea Butter ile nemlendiric özelliğe sahip. Zevlin aynı zamanda tek kullanımlık hızlı traş pakedini de 1$ gibi bir fiyatla sunuyor.   Hazırlayan : Fatih Buzgan (Kişisel Antrenör & Profesyonel Sporcu) 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın