Bisiklete Dair Başarılı Bir Anket

18/10/2012  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

 

Yrd. Doç. Dr. Faik Ardahan

 

Bir süredir toplumumuzda, çevremizde yaşanan olumsuz genel ve bisiklete dair olaylar sonucunda birçok kişi, artık farkındalığı artırmak adına geç kalındığına kanaat getirip somut adımlar atmaya çalışmakta. Bunlardan biri de Antalya’lı bisikletçi dostlarımızdan Yrd. Doç. Dr. Faik Ardahan ve Mehmet Mert ikilisi idi. Kendilerinin aşağıda ifade ettikleri gibi bu anketi samimiyetle doldurup, her bireye doldurtmak da bizlerin görevidir.

 

 

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Mert

 

“Değerli Bisiklet Kullanıcısı Dostlarımız,

Bu çalışma, “bireyleri bisiklet kullanmaya iten faktörlerin neler olduğunu, bisiklet kullanıcılarının iklim değişikliği algısını belirlemeye yönelik” bilimsel bir çalışmadır. Anket sorularına vereceğiniz samimi cevaplar bu çalışmadan elde edilecek sonuçların güvenirliliğini arttıracaktır.

Bu anket formunu çevrenizdeki bisiklet kullanıcılarının da doldurması için dağıtırsanız seviniriz.. Çalışmaya göstereceğiniz ilgi için teşekkürler.”

Yrd. Doç. Dr. Faik Ardahan & Yrd. Doç. Dr. Mehmet Mert
Akdeniz Üniversitesi

 

Kendilerinin daha önce de çevre bilinci, farkındalık, bisikletçilik, dağcılık konularında çalışmaları bulunuyordu

 

Ankete ulaşabilmeniz için şu kısayola tıklamanız yeterli. Cyclingtr olarak bizim de doldurduğumuz anketi sizlerin de samimiyetle doldurup göndermenizi, çevrenizdeki herkesin de bu anketi doldurarak verimli bir farkındalık yaratma ve bilimsel çalışmalarda kullanılması için katkıda bulunmanızı rica ediyoruz.

 

 

Hazırlayan : Fatih Buzgan

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın