Bisiklet Sevdalıları Ekran Başına

23/05/2011  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

 

                Turkiye televizyonlarının ilk ve tek bisiklet aktuel programı “Bisiklet Dünyası” 25 Mayis ÇarŞamba günü TRT Spor’da yayına başlıyor. Bisiklet severleri yarış dünyasından haberler, bisiklet teknolojilerindeki gelişmeler, antrenman ve saglık bilgileri, bisiklet ve sanatın buluştuğu konular, en gözde gezi rotaları, çarpıcı roportajlar ve daha fazlasıyla buluşturan “Bisiklet Dunyası” 47. Cumhurbaşkanlığı Turkiye Bisiklet Turu çekimlerinden oluşan özel bölümü ile yayına başlayacak.

  

               Ekranlara yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Turkiye’nin ilk ve tek bisiklet programı “Bisiklet Dünyasi” hem bisiklet sporunu yakından takip eden kitleye hem de bu sporla yeni tanışan izleyicilere bisiklet kültürünü A’dan Z’ye her yönüyle tanıtmayı ve en son bisiklet haberlerini ulaştırmayı hedefliyor.

 

               Yapımcılğını ve yönetmenliğini Kagan DALDAL’in yaptığı ve Melissa PAPEL’ in sundugu “Bisiklet Dunyasi” 25 Mayis Çarşamba günü saat 11:15‘de 47. Cumhurbaşkanlğı Turkiye Bisiklet Turu özel çekimlerinden oluşan ilk bölümüylele TRT SPOR ekranlarında olacak. Bölümün tekrarı 28 Mayıs Cumartesi günü 11:15’te yine TRT Spor’da izlenebilir.

 

 

                 “Bisiklet Dünyasi” ekibi Cumhurbaşkanlığı Turkiye Bisiklet Turu’nda 24 Nisan’dan – 1 Mayıs’a İstanbul’dan Alanya’ya, 8 etapta 1363 km boyunca yaşananları sizler için izledi.

22 profesyonel takımdan 176 bisikletcinin rekor katılımıyla gerçekleşenn Tur 2011’in turun ayrıntıları, İtalyan sprint ustasi Alessandro Petacci röportaji, bu yil ilk kez Tur’da yarışann iki Türk kıta takımı Manisaspor ve Konya Torku Şeker Spor ve daha fazlası 25 Mayis Carsamba gunu 11:15’de TRT Spor’da.

 

 

“Bisiklet Dünyası” ile ilgili daha fazla için:

www.bisikletdunyasi.com

info@bisikletdunyasi.tv

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın