Aslı Bisiklet 2011 Ürünlerini Tanıttı

30/01/2011  //     //  Genel Duyuru ve Haberler ( Bisiklet, Triatlon, Atletizm, Yüzme )

 

 

 

 

Geçtiğimiz cumartesi günü ( 29.01.2011 ) ”ASLI BİSİKLET” bayilerine bünyesindeki markaların 2011 ürünlerini tanıttı. Cyclingtr olarak bizler de, sizlere Aslı Bisikletin yenilikleri aktarmak için toplantıda yerimizi aldık.

 

Toplantıda Sedona  MTB bisikletleri, şehir bisikletleri, yol bisikletleri, çocuk bisikletleri, serbest stil, iki kişilik tandem bisikletlerin tanıtımı ve yenilikleriyle 2011 sezonuna farklı bir kalıpla girmeyi hedefleyen Aslı Bisiklet, bisiklet modelleri ile tasarımlarıyla 2011 için çıtayı yükseltmiş durumda.

 

 

 

 

 

İstanbul’un kültür başkenti olması nedeniyle Sedona’nın İstanbul görselli yol bisikleti de tanıtıldı. Tasarımı Sayın Aydan Çelik tarafından yapılmış Sedona İstanbul herkesin beğenisini ve takdirini topladı. Koç müzesinde de sergilenen Sedona İstanbul ‘un yurt dışında da sergilenmesi istendi. Aydan Çelik, yurtdışında da sergilenecek tasarımı  Sedona İstanbul için  ”Sana dün bir sele’den baktım aziz İstanbul” sloganı ile konuşmasını bitirdi.

 

 

 

Sedona 2010 yılı proje kapsamında sponsor olduğu sporcularımıza 2011 yılında da sponsor olacağını bu konudaki çalışmaları ve desteklerini 2011 yılında’da devam ettireceğini söyledi.

 

Başta Sedona olmak üzere MERİDA,COLNAGO,SİDİ,SİGMASPORT,DAHON,FOX … gibi markaların, marka ve yeni model tanıtımlarından ve genel yeniliklerinden de bahsedildi. Mamut Trailers’ı da bu sene ürün yelpazesine katmış olması Aslı Bisiklet’in Türk Malı, İzmir’de üretilen ve piyasada karınca olarak geçip bir çok uzun yol bisikletçisinin ihtiyacına da ışık tutmuş oldu. Perakende fiyatı 325TL+KDV’den başlıyor

 

 

Aslı bisiklet Sedona sponsorluğunda parça ve aksesuar modellerinde Tughra marka donanımlar kullanmış olup Sedona adında 4 çeşit kask da üretmiş durumda kaskların tasarımına oldukça önem verilmiş hafiflik ve hava kanalları genişleterek ortaya kaliteli bir ürün çıkarmış.

 

 

 


 

Toplantı salonunda sergilenen Aslı bisiklet bünyesindeki ürünler bayiler tarafından da incelenerek beğenildi. Bisiklet denince bisiklet yelpazesinde akla gelen herşey; Eldivenler, SPD Ayakkabılar, Sele modellerini bisiklet severlere ulaştıracak olan bayiler dükkanlarına koyacakları mal seçimini yaparken oldukça zorlandı. 13 Farklı ülkeden yaklaşık 3000 çeşit bisiklet ve ilgili tüm gereçlerini ülkemiz perakende satıcılarına sunan Aslı bisiklette “yok”, yok. Geniş yelpaze ve sunulan ürünlerin albeniliği, olmazsa olmaz statüsünde sipariş listelerine yaza bayiiler, bisiklet severlerin de ulaşması için sezon başlamadan dükkanlarında bulunduracaklar.

 

 

Toplantıda yeni ürünlerde yapılan kullanım kolaylıkları ve Sedona parça kaliteleri hakkında bilgilendirilen bayiiler toplantı sonrası tüm yeni modelleri inceledi. Bisiklet meraklılarının sezon başlamadan önce beğenisine sunulmak üzere tüm bayiilere dağıtımı yapılmış olacak. Yeni model ve yeniliklere Aslı Bisiklet bayiilerinden ulaşabilirsiniz.(Aslı Bisiklet bayii listesi)

 

CTR Haber: Ömer Ozan

 

 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın